سید علی باقری | مشاور دیجیتال مارکتینگ | مشاوره سئو

طراحی سایت | سئو | دیجیتال مارکتینگ

چه شد که مشاور دیجیتال مارکتینگ شدم؟
چند سال پیش، ایده‌ی یک سایت خوب فرهنگی و فروشگاهی به ذهنم خطور کرد و برای محقق کردن آن به سراغ چند طراح سایت خوب، و چند شرکت طراحی سایت رفتم. و متاسفانه با بدقولی‌ها و بدعهدی‌های بسیاری روبرو شدم. ایده‌ی مورد نظرم در زمان مناسب به بار ننشست و بعد از یک سال و اندی جلسه و رفت و آمد و پیش پرداخت و بیش پرداخت، سرانجام علی ماند و حوض‌اش!
از آنجا که با مدیریت خشم آشنا بودم و می‌دانستم که انرژی خشم خود را می‌توانم با مدیریت درست، به خلاقیت و نوآوری استحاله بخشم. و نیز در دوران دانشجویی؛ آن‌زمان که دانشجوی مهندسی برق بودم، با چند تن از دوستان دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات، دست به کُد شده بودیم و با HTML چند سایت شخصی و شرکتی طراحی کرده بودیم.
آستین‌هایم را بالا زدم و شخصا وارد گود شدم. کلاس‌های نیمه‌خصوصی و خصوصی کدنویسی با زبان‌های نو را شرکت کردم و از تجربیات اساتید بسیاری در این حوزه بهره‌مند شدم. زمان بسیاری صرف کردم و نیز با دوستان متخصص بسیاری آشنا و همراه شدم.

علاقه‌مندی‌هایم را دنبال کردم!
هرچه در این مسیر جلوتر رفتم، علاقه‌ام به کد نویسی و طراحی سایت بیشتر شد، علاوه بر آن با دنیای SEO (بهینه سازی موتورهای جستجو) و SEM (بازاریابی موتورهای جستجو) آشنا شدم و همچنان که گویند: “تو گام در راه نه و هیچ مپرس/ خود راه بگویدت که چون باید رفت.” راه مرا به ساحت شگفت‌انگیز Digital Marketing (دیجیتال مارکتینگ) هدایت کرد.
امروز مدیرعامل شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس هستم و با تیم حرفه‌ای و خبره‌ای از اساتید این حوزه، که آن‌ها را بر اساس شخصیت شناسی اینیاگرام انتخاب کرده‌ام، به اجرای پروژه‌های طراحی سایت، سئو، ادوردز، ایمیل مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ و… می‌پردازیم.
ما یک نکته را در تمامی پروژه‌های شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس در نظر داریم؛ و آن این است که مبادا حس بدی که من چند سال قبل، از طراحان سایت گرفتم، به کارفرمای خود منتقل کنیم. بنابراین برای هرچه موفق‌تر پیش رفتن پروژه‌هایی که به عهده می‌گیریم، سخت می‌کوشیم. شعار ما در لوتوس این است: صادقانه و نتیجه‌محور کار می‌کنیم؛ و نتیجه‌ی کارمان باید به گونه‌ای باشد که کارفرما ما را به دیگران پیشنهاد بدهد.

سئو چیست و چرا این‌همه اهمیت دارد؟

برای بیان ساده‌تر مفهوم سئو، اجازه می‌خواهم که در این زمینه مثالی را مطرح کنم: “سئوی اینیاگرام”. من مدرس و مشاور شخصیت شناسی اناگرام نیز هستم. به مدیران شرکت‌ها کمک می‌کنم تا با منابع انسانی خود، تعامل بهتری داشته باشند، نیروهای خود را بر اساس استعدادها و توانمندی‌های منحصر به فردشان استخدام کنند و هر کسی را بهرِ کاری که برای آن ساخته شده است، به کار بگیرند. پس مخاطبین هدف من، مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند. این مدیران به دو دسته تقسیم می‌شوند: گروه اول با خود من آشنا هستند و برای جلسات مشاوره، با شماره تلفن من تماس می‌گیرند. این دسته از مدیران یا خود من را دیده‌اند، یا تعریف کار من را از دوستان‌شان شنیده‌اند. اما هستند مدیران بسیاری که هنوز سید علی باقری را نمی‌شناسند، اما در جستجوی مشاور شخصیت شناسی اینیاگرام هستند.

حالا بهترین راه برای اینکه من در معرض دید این دسته از مدیران قرار بگیرم چیست؟ از آنجا که امروزه اکثر افراد سوال‌های خود را از گوگل می‌پرسند، این دسته از مدیران نیز حتما در گوگل به جستجو می‌پردازند. و دقیقا اینجاست که پای سئو به میان می‌آید. سئو (Search engine optimization) بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. یعنی من سایتم را به‌گونه‌ای بهینه کنم، که وقتی مردم در موتورهای جستجو (مانند گوگل)، درباره‌ی اینیاگرام جستجو می‌کنند، لینک سایت من را در صفحه‌ی اول نتایج جستجو و در رتبه‌های بالاترِ صفحه مشاهده کنند. اینجاست که من در معرض دید مخاطبان هدفمندی قرار می‌گیرم که در جستجوی خدمات من هستند؛ اما هنوز من را نمی‌شناسند. و اینگونه است که شرکت‌های بیشتری برای مشاوره منابع انسانی خود با من تماس می‌گیرند و از پکیج Enneagram in Business بهره می‌برند.

نظر برخی از مشتریان

برای انجام تحقیقات بازار نیاز به یک لندینگ پیج حرفه‌ای داشتیم تا بتوانیم با استفاده از ابزار گوگل ادوردز و با توجه به داده‌های جمع آوری شده از این پیج، نسبت به طراحی سايت اصلی شرکت، با مشخصه‌های مورد نياز اقدام کنیم. تیم حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ لوتوس با مدیریت جناب آقای سید علی باقری، در این مسیر بسیار با ما تعامل و همکاری کردند و برای ما این امکان را فراهم كردند تا با صرف هزینه‌ای کم، داده‌ها و پارامترهای مورد نظر را استخراج و سپس استنتاج نمائیم. در نتیجه توانستیم نیازهاى واقعی و الگوریتم‌های دقیق مورد نیاز را شناسایی كنيم تا در طراحی سایت اصلى لحاظ شوند. سایت اصلی شرکت ما هم‌اکنون توسط همین تیم حرفه‌ای در دست اجراست.

مریم افضلیمدیر عامل شرکت فرمد بهین طب

اینجانب یکی از افتخاراتم آشنایی با جناب آقای سید علی باقری می‌باشد. ایشان فردی متعهد و وظیفه‌شناس هستند و بنده که مدت‌ها بود به دنبال راه اندازی سایت جدید بودم، با ایشان و کارهای خوب‌شان در این زمینه آشنا شدم و از صفر تا صد کارهای سایت جدید را به تیم حرفه‌ای‌شان سپردم. آقای باقری برای سایت زحمت زیادی کشیدند و توانستند نظر بنده را که دیگر امیدی به راه اندازی سایت جدید نداشتم عوض کنند. برای ایشان و تیم خوب‌شان آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

دکتر علیرضا باباییفوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مشاور دیجیتال مارکتینگ

اگر هوشمندانه تصمیم گرفته‌اید تا کسب و کار خود را وارد فضای آنلاین کنید

یا می‌خواهید روند رشد کسب و کار آنلاین‌تان بهبود یابد

حتما به مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید

با من تماس بگیرید

09122789023

صادقانه و نتیجه‌محور در کنارتان خواهم بود.

نقل قول

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند، اما تو نباید فراموش‌اش کنی؛ تو تا زنده‌ای، نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای، مسئولی. تو مسئول گُل خود هستی.

آنتوان دو سنت اگزوپریکتاب شازده کوچولو

زندگیِ نیازموده، ارزشِ زیستن ندارد.

سقراط

هر کودکی یک هنرمند است. مشکل آنجاست که چگونه این هنرمند، با بزرگ‌شدن‌اش، هنرمند باقی بماند.

پابلو پیکاسو

شما صاحب دو زندگی هستید؛ دومی زمانی آغاز می‌شود که درمی‌یابید فقط یک “زندگی” دارید.

کنفسیوس
© کپی رایت - شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس