جستجو کردن
Close this search box.

پکیج طراحی گرافیک

اهمیت طراحی گرافیکی در برندسازی

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس علاوه بر خدمات سئو، طراحی سایت و تبلیغات آنلاین؛ در دپارتمان طراحی گرافیکی لوتوس پکیج جامع برندبوک سازمانی را نیز ارائه می دهد.

طراحی گرافیکی به معنای چیزی بیش از یک آرم و کارت ویزیت است. شما می‌توانید یک تصویر برند ماندگار را با یک وب سایت عالی و مطالب تبلیغاتی تاثیرگذار ایجاد کنید. دپارتمان طراحی گرافیکی شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس، چشم انداز و مهارت های ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی رابط کاربری

طراحی و بهبود UI/UX

سند هویت برند

طراحی برندبوک

تیزر و انیمیشن

طراحی موشن گرافی

پست اینستاگرام

ویدئو، پست و استوری

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
نقش طراحی سایت در موفقیت ما چیست؟
با توجه به تغییر رفتار مشتریان و تغییر الگوی خرید مصرف کنندگان از آفلاین به آنلاین؛ از سال ها قبل پیش بینی می شد که جریان کسب و کارهای موفق به سمت دیجیتال مارکتینگ در حال تغییر است. همین امر باعث ورود بسیاری از کسب و کارها به دنیای بازاریابی آنلاین شد. این جریان همچنان ادامه دارد و شما نیز اگر تصمیم گرفته اید وارد این بازار پرسود شوید، نخستین گام برای کسب و کار شما، طراحی سایت است.
مزایای طراحی سایت توسط لوتوس چیست؟
سال‌ها تجربه در طراحی سایت، باعث شده است که خدمات طراحی انواع سایت های با کیفیت را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه دهیم. در تمامی وبسایت های طراحی شده، فارغ از ابعاد پروژه و هزینه طراحی سایت، ما خود را متعهد به رعایت این نکات می دانیم: طراحی حرفه ای وبسایت با رعایت اصول گرافیکی، تضمین امنیت وبسایت، قابلیت ارتقای وبسایت در آینده، تطبیق کدهای وبسایت با الگوریتم های به روز گوگل، پشتیبانی رایگان یکساله از وب‌سایت.
هزینه طراحی سایت چقدر است؟
برای تخمین هزینه طراحی سایت لازم است ابعاد پروژه را به دقت بررسی کنیم و با توجه به RFP - Request for proposal کارفرما، هزینه طراحی وبسایت توسط کارشناسان لوتوس با بیان جزئیات و به تفکیک قیمت، در قالب یک پروپوزال شفاف و منصفانه به کارفرمای محترم ارائه خواهد شد. ما بهترین پیشنهاد را برای طراحی سایت به شما ارائه می دهیم و اینجا هستیم تا گام به گام، شما را در پیاده سازی اهدافتان همراهی کنیم.
آیا امکان مشاوره رایگان وجود دارد؟

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ لوتوس همواره آماده ارائه مشاوره به مدیران و صاحبان کسب و کارهاست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت مشاوره رایگان، از طریق شماره تلفن های 02188867764 و 09122789023 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در جلسات مشاوره، ما در تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و آنلاین برندینگ به شما کمک می کنیم.

ما با طراحی‌های گرافیکی یکپارچه، بر اساس هویت و روح برند شما، و سازگار با کهن‌الگوی برند شما، پیام‌های بصری هدفمندی را به مخاطبین شما منتقل می‌کنیم. پیام‌های یکپارچه‌ای که نرخ تبدیل مخاطبین به خریداران را در کسب و کار شما افزایش می‌دهد.

استراتژیست های بازاریابی و برندینگ شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس، با همکاری تیم طراحی گرافیکی لوتوس، بر اساس STP و SWOT کسب و کار شما و هم راستا با Business Plan و Marketing plan شما، برای جذب مشتریان هدف شما برنامه ریزی می کنند.

با طراحی های گرافیکی هدفمند، بر اساس تکنیک های روانشناسی فروش در ضمیر ناخودآگاه، و با به‌کارگیری نمادها و المان های بصری دقیق، تیم طراحی گرافیکی لوتوس می توانند مشتریان بالقوه را به خرید از محصولات و خدمات شما ترغیب کنند.

اهمیت طراحی گرافیکی در بازاریابی و فروش

آیا می خواهید در کسب و کار خود از رقیبان تان پیشی بگیرید؟ طراحی گرافیکی را به استراتژی های بازاریابی خود اضافه کنید.
طراحی گرافیکی سایت باعث می شود تا مطالب شما جامع تر و معنادارتر شود و همچنین تضمین می کند که پیام شما به شکلی موثر دیده شود. به خصوص هنگامی که از تصاویر مناسب، تایپوگرافی های حرفه ای و رنگ بندی های اصولی استفاده کنید.

چگونه طراحی گرافیکی بازاریابی شما را بهبود می بخشد؟

ui-landing-1

ما چگونه می توانیم برند شما را بهبود بخشیم؟

لوتوس می‌تواند تصویر بلند مدت برند را ایجاد کند. با کمک تیم طراحی گرافیکی لوتوس می‌توانید یک برند منحصر به فرد ایجاد کنید که برجسته باشد، اما به اندازه کافی ساده باقی بماند که فورا شناسایی شود.
لوتوس می تواند بر روی انواع پروژه ها کار کند. در طراحی گرافیکی موارد بیشتری از فونت و لوگو وجود دارد. تیم طراح گرافیک شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس می تواند یک وب سایت کاربر پسند، تصاویر شبکه های اجتماعی، بنرهای تبلیغاتی، بروشورهای فروش، موشن گرافی و یا تیزرهای تبلیغاتی تولید کند.

شما چشم انداز جدیدی در مورد طرح های بی شماری به دست خواهید آورد؛ چیزی که اگر طرح های خود را در خانه بسازید یا شرکتی را استخدام کنید که فقط روی نوع خاصی از گرافیک کار می کند، از دست خواهید داد. در نهایت تیم طراحی گرافیکی لوتوس می تواند نیازهای شما را کامل درک کند و به شما کمک کند تا با مشتریان خود ارتباط بهتری داشته باشید و با این کار پول بیشتری را در جیب شما قرار دهد.

افتخارات لوتوس

باعث افتخار شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس است که اکثر کارفرمایان جدیدش را، کارفرمایان خرسند و موفق قبلی معرفی می‌کنند.

سابقه فعالیت
0 سال
تکمیل شده
0 پروژه
لینک 1 گوگل
0 کلمه
مشاوره و تدریس
0 ساعت

پرسش های متداول

بله. پس از تایید اتود طراحی شده، یک نمونه چاپی به عنوان پیش نمایش، با مشخص کردن ناحیه برش، به کارفرمای محترم تقدیم می گردد.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ لوتوس همواره آماده ارائه مشاوره به مدیران و صاحبان کسب و کارهاست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت مشاوره رایگان، از طریق شماره تلفن های 02188867764 و 09122789023 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در جلسات مشاوره، ما در تدوین استراتژی آنلاین برندینگ به شما کمک می کنیم.

بله. کارفرمایان محترم می توانند، هر کدام از مجموعه خدمات تیم طراحی گرافیکی لوتوس را که اکنون مورد نیازشان است، انتخاب نمایند. و آن را با بهترین کیفیت دریافت نمایند.

بله. تمامی فایل های طراحی شده نهایی، به صورت لایه باز و با کیفیت بالا، با قابلیت چاپ افست و دیجیتال، به کارفرمای محترم تقدیم می گردد.

طراحی وایرفریم

طراحی با تائید مشتری

بهینه برای سئو

بهینه برای موتور جستجو

پشتیبانی فنی

پلن‌های پشتیبانی فنی

مشاوره و آموزش

بهترین خدمات آموزشی

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کردند و
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کردند.
لوگو شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کنید.

نظر مشتریان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.