Search
Close this search box.

طراحی رابط و تجربه کاربری (UI/UX Design)

در تجربیات خود شاهد بوده‌ایم که کیفیت طراحی UI/UX مستقیماً بر بازگشت سرمایه (ROI) تأثیر می‌گذارد.

براساس پرسونای برند شما، کارشناسان UI/UX شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس رابط کاربری را با رویکرد بهبود درک کاربر از وب‌سایت و اپلیکیشن شما ایجاد می‌کنند که منجر به تجربه کاربری روان‌تر و دلپذیرتری می‌شود.

یک تجربه رضایت‌بخش برای کاربر، نرخ ریزش را کاهش می‌دهد و نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد که منجر به بهبود تعداد فروش و در نهایت بازگشت سرمایه بالاتر خواهد شد.

طراحی خلاقانه وب

ایده‌ها و راهکارهای UI/UX در

Brief
IA

Sketch

Wireframe

Prototype

Handoff

 • بریف - Brief

  ما برای بهبود محصول دیجیتالی شما با جمع آوری اطلاعات اولیه مانند: پرسونا و تحقیق کاربری، کار را آغاز می‌کنیم.

 • معماری اطلاعات - IA

  ما سلسله مراتب محتوا و نقشه سایت را برای بهینه سازی جریان کاربر، سفر کاربر، سهولت دسترسی و یافت‌پذیری، سازماندهی می‌کنیم.

 • طراحی Sketch

  ما چندین طرح اولیه ترسیم می‌کنیم تا بتوانید طرحی را انتخاب کنید که به نیازهای کسب و کار شما پاسخ بهتری می‌دهد و چشم‌انداز شما را نیز منعکس می‌کند.

 • طراحی Wireframe

  ما یک طرح کلی تک رنگ و Low-Fidelity از طرح نهایی را در نرم افزار فیگما، ارائه می‌نمائیم و قبل از اجرای پروتوتایپ، تائید شما را می‌گیریم.

 • طراحی Prototype

  ما دیزاین سیستم، تصاویر، استایل‌ها و رنگ‌ها، گریدسیستم و... را در یک طرح یکپارچه و کامل در فیگما به‌صورت High-Fidelity تکمیل می‌کنیم.

 • تحویل یا Handoff

  پس از تائید پروتوتایپ توسط شما، طرح را به تیم توسعه منتقل می‌کنیم. این کار باعث می‌شود توسعه‌پذیری در گذر زمان، آسان و کم‌هزینه شود.

تفکر طراحی کاربرمحور

طراحی مبتنی بر حل مسئله

دیزاین سیستم

UIKit و استایل‌گاید اختصاصی

طراحی اتمی

طراحی جز به کل همه المان‌ها

یکپارچگی در طراحی

طراحی یکنواخت و توسعه پذیر

فرآیند طراحی در

Wireframe Prototype
بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران
طراحی UI/UX چگونه فروش من را افزایش می دهد؟
در فضای وب در واقع محتوای وب سایت مانند: تصاویر، فیلم ها، متن ها، نظرات، رتبه بندی ها و ... است که کاربران را متقاعد به خرید می کند نه خود محصول یا خدمات! رابط کاربری قوی، بازدیدکننده را سریع‌تر از حلقه‌های قیف فروش حرکت می‌دهد، زیرا آنچه خوب به نظر می‌رسد نیز خوب است. یک طراحی زیباشناختی بازدیدکننده را سریعتر از آگاهی به سمت علاقه، تمایل و اقدام برای خرید حرکت می دهد.
چرا UX Writing بخش مهمی از کسب و کار من است؟
به عنوان محتوای نوشتاری بخش‌های مختلف محصول دیجیتال، نوشتن تجربه کاربری می‌تواند یک محصول را بسازد یا آن را خراب کند. نوشتن UX موثر تمرکز را جلب می کند و درک کاربر را به جایی که باید باشد هدایت می کند و سفر او را روان و دلپذیر می کند. مشاوران نوشتن تجربه کاربری ما به شما کمک می کنند تا محتوایی بنویسید که مطمئن شود کاربران تجربه به یاد ماندنی تری نسبت به رقبای شما در وب سایت شما دارند.
چرا به دیزاین سیستم نیاز داریم؟
کارشناسان ما سیستم طراحی را در Figma بر اساس شخصیت تجاری شما ایجاد می کنند تا رنگ ها، تایپوگرافی، سیستم شبکه، فاصله و کیت های UI (عناصر طراحی) تولید کنند. هنگامی که عناصر ضروری طرح از قبل ساخته شده باشند، تحویل سریعتر انجام می شود، زیرا ویرایش ها بسیار سریعتر و با کسری از هزینه انجام می شوند. این همچنین ثبات، مقیاس پذیری را بهبود می بخشد و زمان تحویل طرح های آینده را به حداقل می رساند.
اگر وب سایت شما دقیقاً مانند سایر سایت های حوزه شما باشد، احتمال کمی وجود دارد که برای مشتریان بالقوه شما به اندازه کافی چشم نواز و به یاد ماندنی باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، کارشناسان UI/UX ما زمان زیادی را صرف ایجاد تعادل مناسب بین اصول طراحی (مانند تایپوگرافی و سلسله مراتب بصری) و خلاقیت می کنند تا مطمئن شوند که وب سایت شما برجسته است.
در تجربه نزدیک به دو دهه ما، دیده‌ایم که سهولت استفاده مستقیماً با میزان فروش محصول یا خدمات مرتبط است. در نتیجه این واقعیت، کارشناسان UI/UX ما از آخرین اصول و اصول کاربردی استفاده می‌کنند تا طراحی تازه و بصری ارائه دهند که استفاده از وب‌سایت شما را آسان و تعامل با آن لذت‌بخش می‌سازد.

درصد زیادی از بازدیدکنندگان شما با نوعی محدودیت یا ناتوانی سروکار دارند. برای اطمینان از اینکه طراحی UI/UX ما از اصول فناوری کمکی پیروی می کند، کارشناسان طراحی ما مرتباً آموزش دیده و با آخرین استانداردهای WCAG به روز می شوند تا طرح های فراگیر ایجاد کنند. این به همه امکان می دهد تا به راحتی با وب سایت شما بدون هیچ گونه موانع دسترسی تعامل داشته باشند.

مشاوره رایگان به ارزش 9 میلیون تومان

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می‌توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) به شما ارائه کنند. این تحلیل شامل موارد ذیل می‌باشد:

مشاوره رایگان به ارزش 9 میلیون تومان

افتخارات

ما مفتخریم که بیش از نیمی از پروژه‌های جدید شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس، نتیجه رضایت و معرفی کارفرمایان قدیمی ما هستند. مایه‌ی مباهات ماست که مشتریان قبلی ما، به دلیل کیفیت، تعهد، اخلاق حرفه‌ای و نتیجه‌محور بودن‌مان، ما را به دوستان خود معرفی می‌کنند.
سابقه فعالیت
0 سال
تکمیل شده
0 پروژه
لینک 1 گوگل
0 کلمه
مشاوره و تدریس
0 ساعت

پرسش های متداول

با توجه به نتیجه محور بودن شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس، ما پروژه شما را مانند پروژه خودمان می‌دانیم و مشتاقیم در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، طراحی رابط کاربری شما را نهایی کنیم.

تجزیه و تحلیل ROI نشان داده است که ارتباط معناداری بین طراحی UI و تعداد فروش وجود دارد. UI/UX اغلب بزرگترین تفاوت بین تعداد فروش دو فروشگاه آنلاین است که محصولات مشابهی را می‌فروشند! به عبارت دیگر، طراحی رابط کاربری خوب، فروش را افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند در مدت زمان کوتاه‌تری از سرمایه گذاری خود درآمد بیشتری کسب کنید.

UX یا User Experience به تعاملات، احساسات، احساسات و خاطرات یک کاربر با یک وب سایت، برنامه یا نرم افزار اشاره دارد، در حالی که UI یا رابط کاربری به عناصر بصری و زیبایی شناختی یک محصول دیجیتال اشاره دارد.

طراحان رابط کاربری ما هویت برند شما را در هر عنصر طراحی و هر مرحله از فرآیند طراحی رابط کاربری، از قالب‌بندی سیمی و نمونه‌سازی اولیه تا اجرای طراحی نهایی، منعکس می‌کنند تا طراحی برند شما منحصر به فرد شود.

قطعا، تجربه 18 ساله ما، ما را در موقعیتی منحصر به فرد قرار داده است تا در مورد زمینه های مختلف بیاموزیم و هم اهمیت طراحی UI و هم نحوه ایجاد بهترین طراحی UI برای هر صنعت را درک کنیم.

در میان Figma، Adobe XD، Invision، و غیره. Figma برای سال‌های متمادی محبوب‌ترین است زیرا مزایایی مانند مبتنی بر وب، مبتنی بر تیم، غنی از افزونه‌ها و کار بر روی پلتفرم‌های مختلف را ارائه می‌دهد.

بازطراحی رابط کاربری

تغییر و نوسازی رابط کاربری قدیمی

شخصی‌سازی طراحی

طراحی خلاقانه مبتنی بر هویت برند

ورژن‌های متعدد

چندین طرح متنوع با قابلیت انتخاب

پشتیبانی طراحی

فیچر و تغییر طراحی در گذر زمان

لوگو شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
برخی از برندهایی که به ما اعتماد کردند و
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کردند.
لوگو شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کنید.

نظر مشتریان شرکت دیجیتال مارکتینگ

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.