مشاوره بازاریابی

marketing-consulting
راهنمای مطالعه

مشاوره بازاریابی از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که صاحبان کسب و کار باید به دنبال آن باشند. دنیای مارکتینگ امروزی مملو است از شرکت‌ها و برندهای متفاوت، اما همواره بسیاری از این برندها متمایز از سایر رقبایشان هستند. دلیل این اتفاق جدا از کیفیت محصول و خدمات آن‌ها، رعایت اصول بازاریابی و تبلیغات توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی و تبلیغات باعث می‌شوند تا نام کسب و کارها بیش از پیش بر سر زبان باشد و این یعنی آشنایی مخاطبان با شما. مشاوره بازاریابی باعث می‌شود تا مخاطبان با نام و برند شما احساس آشنایی و اعتماد پیدا کنند که در نهایت بر معتبر شدن کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد.

مشاوره بازاریابی اینترنتی

با گسترش تکنولوژی در دنیای حاضر با پدیده اینترنت و فضای مجازی روبه‌رو هستیم. اینترنت به جامعه‌ی جهانی کمک کرده است که در کم‌ترین زمان ممکن با هم ارتباط بگیرند و به تبادل اطلاعات بپردازند. از طرف دیگر، این بستر مجازی بهترین فرصت برای صاحبان کسب و کاری است که به توسعه‌ی فعالیت و برندینگ خود می‌اندیشند. مشاوره بازاریابی این فرصت را برای شما مهیا می‌‎کند. بازاریابی امروزی دیگر مانند گذشته نیست که تنها از طریق چاپ در روزنامه یا اعلام نام محصول در رادیو و تلویزیون ممکن گردد.

بازاریابی امروزی که در فضای مجازی و اینترنت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ اجرا می‌شود، امکان برقراری ارتباط هرچه بیشتر میان مخاطب و صاحب کسب و کار را برقرار می‌کند. از طرفی دیگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با انواع روش‌های خلاقانه روبرو هستیم که باعث جلب اعتماد مشتریان می‌شود و همان‌طور که می‌دانید اعتماد کردن مشتری مهم‌ترین موردی است که باید به آن توجه شود.

مشاوره بازاریابی چیست؟

همان‌طور که گفته شد مارکتینگ امروزی، به لطف اینترنت، با سرعت زیادی در حال گسترش است. امروزه تمامی شرکت‌ها و کارآفرینان به استفاده از فضای اینترنتی برای تبلیغات و بازاریابی کالا یا خدمات خود روی آورده‌اند. مشاوره بازاریابی به شما کمک می‌کند تا به صورت اصولی و مطمئن گام بردارید و کسب و کارتان را توسعه دهید. شما در شرکت مشاوره‌ی بازاریابی لوتوس به کمک دیجیتال مارکتر با انواع روش‌ها برای گسترش مرزهای کاری خود روبه‌رو می‌شوید. استفاده از ابزار دیجیتال و داشتن دانش تخصصی و کافی باعث شده است تا شاهد گونه‌های خلاقانه‌ی متفاوتی در عرصه‌ی تبلیغات و بازاریابی باشیم.

عواملی مانند: بهینه سازی موتورهای جست و جوگر، ساخت وب سایت‌ها و طراحی متفاوت و کارآمدی آن نسبت به سایر رقبا، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری مانند تلگرام و اینستاگرام، بازاریابی ویدیویی، انواع رپورتاژ و غیره تنها بخش کوچکی از این بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شوند.

خدمات مشاوره بازاریابی

یکی از مهم‌ترین پارامترهای بازاریابی آنلاین، بررسی و تجزیه تحلیل رفتار مخاطبان و کانال‌های بازاریابی است. مشاوره بازاریابی باعث می‌شود تا با حرکت بازدیدکنندگان و مخاطبانتان آشنا شوید. از این طریق متوجه می‌شوید که کدام کانال‌ها باعث افزایش بازدهی و رونق کسب و کار شما می‌شوند. در ادامه با بعضی از مهم‌ترین خدمات مشاوره‌ دیجیتال مارکتینگ راه اندازی و توسعه کسب و کار آشنا می‌شویم:

  1. همیشه در دسترس بودن: بازاریابی اینترنتی باعث می‌شود تا مخاطبان شما نیازی به حضور فیزیکی نداشته باشند. آن‌ها در هرجایی می‌توانند تنها با چند کلیک به شما وصل شوند و به تهیه‌ی محصول یا خدمات مورد نیازشان بپردازند.
  2. صرفه جویی در زمان: از مهم‌ترین مزایای بازاریابی اینترنتی زمان آن است. بستر مجازی و اینترنتی باعث می‌شود تا در کم‌ترین زمان ممکن، چند ثانیه، به اشتراک گذاری پیام خود بپردازید. انتشار کلیپ و ارسال ایمیل از روش‌های متداول این نوع کسب و کار هستند.
  3. بررسی و تحلیل رفتار مشتریان: مشاوره بازاریابی به شما کمک می‌کند تا رفتار مخاطبان خود را مورد بررسی قرار دهید. این تحلیل باعث می‌شود تا با انتخاب راه‌های مناسب‌تر به مخاطبان و سلیقه‌ی آن‌ها نزدیک‌ شوید و با ارائه‌ی پیشنهادات جذاب اعتماد آنان را جلب کنید.
5/5 - (1 امتیاز)
شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، به‌رایگان وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را خدمت‌تان ارائه می‌کنند.

تماس با کارشناسان لوتوس: 09122789023