مشاوره بازاریابی اینستاگرام

مشاوره بازاریابی اینستاگرام
راهنمای مطالعه

مشاوره بازاریابی از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که صاحبان کسب و کار باید به دنبال آن باشند. دنیای مارکتینگ امروزی مملو است از شرکت‌ها و برندهای متفاوت، اما همواره بسیاری از این برندها متمایز از سایر رقبایشان هستند. دلیل این اتفاق جدا از کیفیت محصول و خدمات آن‌ها، رعایت اصول بازاریابی و تبلیغات توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی و تبلیغات باعث می‌شوند تا نام کسب و کارها بیش از پیش بر سر زبان باشد و این یعنی آشنایی مخاطبان با شما. مشاوره بازاریابی باعث می‌شود تا مخاطبان با نام و برند شما احساس آشنایی و اعتماد پیدا کنند که در نهایت بر معتبر شدن کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد.

مشاوره بازاریابی و فروش یک لغت جامع برای طیف گسترده ای از روش ها و استراتژی هایی است که برای پیشرفت بیزینس شما سودمند هستند. شرکت یا کمپانی شما احتیاجات گوناگونی دارد که طبق هر کدام از آن ها باید از نوع خاصی بازاریابی استفاده نمود. برای مثال افزایش فروش با جذب کردن مخاطبان ارتباط دارد اما هر کدام هدفی جداگانه دارند. بنابراین شما نمی توانید دقیقا یک استراتژی بازاریابی را برای هر دو این چالش ها به کار ببرید. در جلسه مشاوره تبلیغات و بازاریابی ابتدا مشکلات کنونی کسب و کار شما شناسایی شده و سپس برای هر کدام راه حلی خاص ارائه می شود. مشاور بازاریابی اینترنتی و مشاور تبلیغات اینستاگرام کوتاه ترین مسیر را به شما نشان خواهد داد.

مشاوره بازاریابی اینترنتی

با گسترش تکنولوژی در دنیای حاضر با پدیده اینترنت و فضای مجازی روبه‌رو هستیم. اینترنت به جامعه‌ی جهانی کمک کرده است که در کم‌ترین زمان ممکن با هم ارتباط بگیرند و به تبادل اطلاعات بپردازند. از طرف دیگر، این بستر مجازی بهترین فرصت برای صاحبان کسب و کاری است که به توسعه‌ی فعالیت و برندینگ خود می‌اندیشند. مشاوره بازاریابی این فرصت را برای شما مهیا می‌‎کند. بازاریابی امروزی دیگر مانند گذشته نیست که تنها از طریق چاپ در روزنامه یا اعلام نام محصول در رادیو و تلویزیون ممکن گردد.

بازاریابی امروزی که در فضای مجازی و اینترنت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ اجرا می‌شود، امکان برقراری ارتباط هرچه بیشتر میان مخاطب و صاحب کسب و کار را برقرار می‌کند. از طرفی دیگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با انواع روش‌های خلاقانه روبرو هستیم که باعث جلب اعتماد مشتریان می‌شود و همان‌طور که می‌دانید اعتماد کردن مشتری مهم‌ترین موردی است که باید به آن توجه شود.

مشاور بازاریابی اینترنتی قادر است یک نگرش نو را وارد سیستم بازاریابی تان کند. همانطور که میدانید این تنها وظیفه مشاورین بازاریابی است و در نتیجه تمام وقت خود را صرف این کار می کنند. مشاوره بازاریابی و تبلیغات در طول همکاری طرفین همچنان ادامه دارد و در هر جلسه یک گزارش کار به صاحب کسب و کار ارائه می شود تا روند پیشرفت کار مشخص گردد. به بیان دیگر مشاور بازاریابی کسب و کار تا رسیدن به نتیجه مطلوب و نهایی دست از تلاش برنمی دارد. شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش و همچنین مراکز تبلیغ مشاوره به شرکت شما توجه منحصر به فردی خواهند داشت چون افراد متخصص بیشتری برای پیگیری کار شما در اختیار دارند.

مشاوره بازاریابی چیست؟

همان‌طور که گفته شد مارکتینگ امروزی، به لطف اینترنت، با سرعت زیادی در حال گسترش است. امروزه تمامی شرکت‌ها و کارآفرینان به استفاده از فضای اینترنتی برای تبلیغات و بازاریابی کالا یا خدمات خود روی آورده‌اند. مشاوره بازاریابی به شما کمک می‌کند تا به صورت اصولی و مطمئن گام بردارید و کسب و کارتان را توسعه دهید. شما در شرکت مشاوره‌ی بازاریابی لوتوس به کمک دیجیتال مارکتر با انواع روش‌ها برای گسترش مرزهای کاری خود روبه‌رو می‌شوید. استفاده از ابزار دیجیتال و داشتن دانش تخصصی و کافی باعث شده است تا شاهد گونه‌های خلاقانه‌ی متفاوتی در عرصه‌ی تبلیغات و بازاریابی باشیم.

عواملی مانند: بهینه سازی موتورهای جست و جوگر، ساخت وب سایت‌ها و طراحی متفاوت و کارآمدی آن نسبت به سایر رقبا، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی پرطرفداری مانند تلگرام و اینستاگرام، بازاریابی ویدیویی، انواع رپورتاژ و غیره تنها بخش کوچکی از این بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شوند.

خدمات مشاوره بازاریابی

یکی از مهم‌ترین پارامترهای بازاریابی آنلاین، بررسی و تجزیه تحلیل رفتار مخاطبان و کانال‌های بازاریابی است. مشاوره بازاریابی باعث می‌شود تا با حرکت بازدیدکنندگان و مخاطبانتان آشنا شوید. از این طریق متوجه می‌شوید که کدام کانال‌ها باعث افزایش بازدهی و رونق کسب و کار شما می‌شوند. در ادامه با بعضی از مهم‌ترین خدمات مشاوره‌ دیجیتال مارکتینگ راه اندازی و توسعه کسب و کار آشنا می‌شویم:

  1. همیشه در دسترس بودن: بازاریابی اینترنتی باعث می‌شود تا مخاطبان شما نیازی به حضور فیزیکی نداشته باشند. آن‌ها در هرجایی می‌توانند تنها با چند کلیک به شما وصل شوند و به تهیه‌ی محصول یا خدمات مورد نیازشان بپردازند.
  2. صرفه جویی در زمان: از مهم‌ترین مزایای بازاریابی اینترنتی زمان آن است. بستر مجازی و اینترنتی باعث می‌شود تا در کم‌ترین زمان ممکن، چند ثانیه، به اشتراک گذاری پیام خود بپردازید. انتشار کلیپ و ارسال ایمیل از روش‌های متداول این نوع کسب و کار هستند.
  3. بررسی و تحلیل رفتار مشتریان: مشاوره بازاریابی به شما کمک می‌کند تا رفتار مخاطبان خود را مورد بررسی قرار دهید. این تحلیل باعث می‌شود تا با انتخاب راه‌های مناسب‌تر به مخاطبان و سلیقه‌ی آن‌ها نزدیک‌ شوید و با ارائه‌ی پیشنهادات جذاب اعتماد آنان را جلب کنید.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام

مشاوره بازاریابی اینستاگرام از جدیدترین روش‌ها برای توسعه‌ی مرزهای کسب و کار به‌شمار می‌رود. همان‌طور که می‌دانید ظهور اینترنت تمامی ابعاد زندگی را دستخوش تغییر قرار داد. شرکت دیجیتال مارکتینگ با استفاده از اینترنت باعث شد که افراد از روش‌های سنتی و قدیمی بازاریابی، روش‌هایی نظیر مجلات و روزنامه، اعلان‌های شهری، رادیو و حتی تلویزیون، فاصله بگیرند و به دنیای اینترنتی وارد شوند. اینترنت با مزایای زیادی که همراه خودش داشت به‌سرعت پیشرفت کرد و افرادی را که بر رویش سرمایه‌گذاری کرده بودند را نیز با خود بالا کشید.

حال با نرم‌افزاری به نام اینستاگرام سر و کار داریم که در بستر مجازی شکل گرفته است. اینستاگرام از معدود نرم‌افزارهایی محسوب می‌شود که دارای شهرت جهانی می‌باشد. امروزه کمتر آدمی را می‌بینیم که صفحه‌ای در این برنامه نداشته باشد. این طرفداری و پر مخاطب بودن باعث شده است که شرکت‌ها و بسیاری از کارآفرینان در کنار داشتن وب سایت‌های کاری به فعالیت و بازاریابی در این شبکه نیز بپردازند. مشاوره بازاریابی اینستاگرام و مشاور برندینگ و برندسازی به شما کمک می‌کند تا از این فضای مجازی بیشترین منفعت را کسب کنید و به افزایش مرزهای کاری خود فکر کنید.

بله گسترش مرزهای کاری دیگر رویایی نیست که تنها در اختیار ابرقدرتان باشد، فضای مجازی، اینستاگرام و اینترنت به شما کمک می‌کند تا به رویایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام از شلوغ‌ترین محافل مجازی دنیا محسوب می‌شود. این شبکه‌ی مجازی دارای بیش از 25 میلیون برند و کسب و کار در سراسر دنیا می‌باشد. بازدیدهای روزانه در این شبکه بالای 200 میلیون کاربر در روز است. اگر نگاهی به محیط اینستاگرام انداخته باشید متوجه می‌شوید که به تازگی بالای 70 درصد از محتواهایی که روزانه توسط دیجیتال مارکتر بارگذاری می‌شوند به تبلیغات و برندینگ مربوط می‌شوند. محیط اینستاگرام به کاربرانش این امتیاز را می‌‎دهد تا برند و نشانی را که دوست دارند دنبال کنند و همواره به آنان متصل باشند.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام به شما اجازه‌ی استفاده از امکانات، قابلیت‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی را می‌دهد که همواره در صفحات مخاطبان و جامعه‌ی هدف قرار داشته باشید و به نام آشنایی برای آنان تبدیل شوید. به یاد داشته باشید که مردم همواره از برندهایی استفاده می‌کنند که آن‌ها را بشناسند و احساس خوبی به آنان بدهند. برای تبدیل شدن به همچین برند محبوب و معتبری به استراتژی و برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی نیاز خواهید داشت.

بازاریابی اینستاگرام

استراتژی و آینده نگری در مشاوره بازاریابی اینستاگرام

تراتژی و برنامه‌ریزی دقیق و خلاقانه اولین اقدامی است که باید به آن رسیدگی کرد. دومین اقدامی که مشاوره بازاریابی اینستاگرام و طراحی برند شما را در آن یاری می‌دهد، پایداری و پوشش همه‌جانبه از برنامه‌ریزی‌ها و جایگزین کردن استراتژی‌های مناسب‌تر است. در این برنامه‌ریزی بسیار مهم است که مخاطبان هدف خود را تعیین کنید. لازم است که شما به شناختی از افرادی که محتوایتان را نگاه می‌کنند بدست آورید تا تصمیمات مناسب‌تری بگیرید. تحلیل مخاطبان به شما این امتیاز را می‌دهد که با خریداران کنونی آشنا شوید و بدانید که آن‌ها به‌دنبال چه محصولاتی هستند.

با استفاده از تحلیل داده‌ها در مشاوره برندینگ می‌شود به میزان بازدید و شناخت مخاطبانتان دست پیدا کرد. هم‌چنین با شناختی که از سایر رقبا بدست می‌آورید می‌توانید بر نقاط تمایزتان سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهید تا مخاطبان به سوی برند شما جذب شوند. قدم مهم دیگری که مشاوره بازاریابی اینستاگرام به شما نشان می‌دهد، هدف‌گذاری در بازاریابی مجازی است. بدین طریق اهدافی که در برنامه‌ی کسب و کار است را به خوبی درک خواهیم کرد و با برنامه‌ریزی و انتخاب استراتژی‌های مناسب از دور شدن و به بی‌راهه رفتن آن‌ها جلوگیری می‌کنیم.

هدف‌گذاری در اینستاگرام باید بسیار هوشمندانه باشد. به خاطر همین آن را با پنج مولفه‌ی مهم زیر نشان می‌دهند:

  • دقیق باشد.
  • قابل سنجش و اندازه‌گیری باشد.
  • از وافعیت دور نباشد.
  • قابل دستیابی و مرتبط باشد.
  • دارای زمان‌بندی مشخص باشد.

شک نکنید که با برنامه‌ریزی و پوشش همه‎‌جانبه‌ی مشاوره بازاریابی اینستاگرام، می‌توانید به نام و نشانی آشنا و محبوب برای مخاطبان و مردم تبدیل شوید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ برای داشتن روندی صعودی و هوشمندانه در فضای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی ضروری است. شما برای آنکه بتوانید کسب و کار خود را در دیدرس مشتریان قرار دهید و اعتمادشان را جلب کنید، به یک جلسه مشاوره بازاریابی اینستاگرام نیاز دارید. اما بدون یک استراتژی بازاریابی شفاف اینستاگرامی، به طور بیهوده با موضوعاتی همچون افزایش فالوور، پست گذاری منظم و ایجاد تعامل درگیر خواهید شد. اگر این موضوع برای شما هم آشنا به نظر می رسد، بدانید که تنها نیستید و همواره می توانید از مشاوره بازاریابی اینستاگرام بهره بگیرید. حتی اگر بودجه کمی برای تبلیغات دارید یا از یک تیم بزرگ مارکتینگ برخوردار نیستید، همچنان استراتژی های اینستاگرامی گوناگونی برای شما وجود دارند.

مشاوره بازاریابی دیجیتال

مشاوره بازاریابی دیجیتال رشد و گسترش کسب و کار شما را به کمک یک برنامه بازاریابی قوی تضمین می کند. مجموعه مهارت هایی که برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز است، با مهارت های مورد نیاز برای بازاریابی آن کاملا متفاوت هستند. بسیاری از بازاریابان حرفه ای تمرکز خود را بر روی یک بخش خاص قرار می دهند. مشاور بازاریابی کسب و کار از تخصص خود برای رشد بیزینس و به روز کردن شیوه بازاریابی آنها استفاده می کند. در این بین شرکت های مشاوره فروش و بازاریابی هر دو کار راهنمایی و اجرای استراتژی ها را بر عهده دارند. شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ لوتوس با بهره مندی از دانش تخصصی و تیمی حرفه ای، بهترین انتخاب برای پیشرفت مجموعه شماست.

مشاوره بازاریابی و تبلیغات

مشاوره بازاریابی و تبلیغات در تمامی شاخه های مربوط به این حوزه تخصص کامل دارد. اینکه خودتان دست به کار شوید و بخش بازاریابی شرکت خود را بر عهده بگیرید، به زمان زیادی نیاز دارد. به علاوه باید دانش خود را در حوزه مارکتینگ گسترش دهید. تمرکز بر روی یک تخصص سودمندی های بسیاری در مقایسه با برخورداری از دانش سطحی در مورد موضوعات گوناگون دارد. بنابراین استخدام یک مشاور بازاریابی اینترنتی به شما این امکان را می دهد که برای کسب و کار خود وقت بیشتری داشته باشید. و در همین مدت زمان مشاور بازاریابی یک استراتژی اثربخش برای بیزنس شما می سازد. از هر منظری به مشاوره بازاریابی و فروش نگاه کنید، برای شرکت شما سودآوری خواهد داشت.

مشاور بازاریابی کسب و کار

مشاور بازاریابی کسب و کار در ابتدا در مورد خواسته ها و اهداف شرکت شما سوال می کند. قبل از همکاری با شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ باید یک هدف شفاف برای حوزه کاری خود مشخص کنید که بتوانید به کمک شخص مشاور تبلیغ مرکز مشاوره به آن دست پیدا کنید. بعد از اینکه استراتژی را اجرا کردید، همچنان با کمک مشاور به سمت نتایج دلخواه خود حرکت کنید. این به شما کمک می کند تا متوجه اثر ویژه و ارزشمند مشاوره بازاریابی دیجیتال برای پیشرفت کسب و کارتان شوید. اگر استراتژی اجرا شده در طولانی مدت، به اندازه کافی مفید بود، آن را ادامه دهید. اگر قصد داشته باشید توسط شبکه های مجازی سبب افزایش مخاطبان خود شوید، راهنمایی گرفتن از مشاور تبلیغات اینستاگرام برایتان سودمند خواهد بود.

شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ

شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ لوتوس در تمامی مراحل در کنار کسب و کار شما خواهد بود. شما می توانید از مشاوره تبلیغات دیجیتال در آژانس های معتبر و یا نزد اشخاص متخصص بهره مند شوید. مشاوران ممکن است فقط استراتژی، برنامه ریزی و یا اجرای آن را به عهده داشته باشند در حالی که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ قادر است هر سه این موارد را به انجام برساند. همکاری با آژانس تبلیغاتی به خصوص برای شرکت هایی که بخش بازاریابی داخلی ندارند ضروری است. به کمک برون سپاری بخشی از مسئولیت ها، بهره وری کارمندانتان بالاتر خواهد رفت. در یک جلسه مشاوره بازاریابی و فروش این موضوعات برایتان به طور کامل شرح داده می شوند تا با آگاهی بیشتری نسبت به افزایش فروش تولیدات خود اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.

تماس با کارشناسان لوتوس: 09122789023