خدمات سئو

سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش رتبه صفحات سایت شما در گوگل است؛ تا کسب و کار شما در فضای آنلاین بهتر دیده شود و در نتیجه مخاطبین هدفمند بیشتری را جذب کنید.

برای آینده کسب و کار خود تصمیمی درست بگیرید. ما در شرکت سئو و طراحی سایت لوتوس همه آنچه شما به آن نیاز دارید تا کسب و کارتان رشد کند و از رقبای آنلاین تان پیشی بگیرید را در اختیارتان می گذاریم.

خدمات سئو
فرایند سئوی سایت چه مدت زمان به طول می انجامد؟
فرایند بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو حدودا بین ۳ تا ۸ ماه به طول می انجامد. بطور کلی، سئو فرایندی مستمر و زمان بر است. اما ما می‌توانیم زمان دقیق پروسه موفق سئو سایت شما را با توجه به عواملی نظیر سختی کلمه کلیدی مورد نظرتان و میزان فعالیت سایر رقبای آنلاین شما، تخمین بزنیم.
آیا امکان مشاوره رایگان وجود دارد؟

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ لوتوس همواره آماده ارائه مشاوره به مدیران و صاحبان کسب و کارهاست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت مشاوره رایگان، از طریق شماره تلفن های 02188867764 و 09122789023 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در جلسات مشاوره، ما در تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و آنلاین برندینگ به شما کمک می کنیم.

آیا سئو در میزان فروش ما تأثیرگذار است؟
تجربه ثابت کرده است که بودن در لینک اول و حتی بودن در صفحه اول گوگل، می‌تواند تأثیر شگفت انگیزی در افزایش مخاطب و افزایش فروش و سود شما داشته باشد. ما می توانیم شماره تلفن مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهیم تا خود از اثرات مثبت سئو در کسب و کارشان اطمینان حاصل کنید.
چه عواملی در تعیین هزینه سئو اثرگذار است؟
توجه داشته باشید که سئو نوعی مسابقه بین چند سایت است و هرچه تخصص و مهارت بیشتری داشته باشید احتمال پیروزی در این رقابت بیشتر خواهد بود. تیم متخصص ما پس از بررسی موقعیت سایت شما و میزان رقابت موجود هزینه خدمات مورد نیاز برای رسیدن به جایگاه موردنظرتان را تعیین می کند.
موفقیت کسب و کارها نیازمند تعیین استراتژی دقیق و تعیین نقشه راه است. ما به شما کمک می‌کنیم تا استراتژی خاص خود را برای بهتر دیده شدن کسب و کار دیجیتالی تان و تبدیل شدن به یک برند آنلاین، پایه ریزی و اجرا کنید.

سال ها کار در زمینه بهینه سازی سایت در گوگل باعث شده است که با اصول سئو آشنایی کامل داشته، تمامی الگوریتم های گوگل را بشناسیم و بتوانیم براساس اطلاعات و تجربیات موفق کسب شده، شما را به جایگاهی که می خواهید برسانیم.

شرکت لوتوس با بهره مندی از اساتید متخصص و مجرب در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ با سابقه‌ بیش از ۱۰۰۰ ساعت تدریس پکیج جامع دیجیتال مارکتینگ در آموزشگاه های معتبر ایران از جمله مجتمع فنی تهران آماده ارائه آموزش و مشاوره به تیم شماست.

مشاوره رایگان به ارزش 9 میلیون تومان

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می‌توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) به شما ارائه کنند. این تحلیل شامل موارد ذیل می‌باشد:

مشاوره رایگان به ارزش 9 میلیون تومان

افتخارات

ما مفتخریم که بیش از نیمی از پروژه‌های جدید شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس، نتیجه رضایت و معرفی کارفرمایان قدیمی ما هستند. مایه‌ی مباهات ماست که مشتریان قبلی ما، به دلیل کیفیت، تعهد، اخلاق حرفه‌ای و نتیجه‌محور بودن‌مان، ما را به دوستان خود معرفی می‌کنند.
سابقه فعالیت
0 سال
تکمیل شده
0 پروژه
لینک 1 گوگل
0 کلمه
مشاوره و تدریس
0 ساعت

پرسش های متداول

شما می توانید با شماره های 02188867764 و 09122789023 تماس گرفته و آدرس سایت خود را به ما معرفی کنید. کارشناسان ما پس از تحلیل و آنالیز ۳۶۰ درجه سئوی سایت شما، نتایج را بصورت گزارش مکتوب خدمت شما ارسال خواهند کرد.

ممکن است بخواهید پروژه سئو را توسط تیم خودتان اجرا کنید. اما برای مدیریت و تحلیل رقبا نیاز به ابزارهایی دارید که شاید در دسترستان نباشد. ما می توانیم با استفاده از ابزارهای تخصصی، به تحلیل و آنالیز دقیق سایت رقبایتان بپردازیم.

بله، اگر شما درون سازمانتان تیم اجرایی سئو در اختیار دارید می توانید با استفاده از استراتژی دقیق و کارشناسی شده که توسط تیم متخصص ما تدوین و برنامه ریزی می شود، روند ارتقای رتبه سایت تان در گوگل را سرعت بخشید.

سئو یک سرمایه گذاری است که بهره مندی از اثرات مثبت و همیشگی آن نیازمند صرف حدود ۳ تا ۸ ماه زمان می باشد. اما اگر بخواهید در سه ماه اول شروع پروسه سئو نیز مشتریانی از گوگل به شما رجوع کنند می توانید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید. دپارتمان گوگل ادوردز لوتوس بصورت کاملا تخصصی مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل را برای شما انجام می دهد. ما می توانیم حتی در سنگین ترین رقابت ها نیز با صرف کمترین هزینه مانند ۵ صدم درهم برای هر کلیک، بیشترین کلیک هدفمند را برای شما ایجاد کنیم.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ لوتوس با سال ها تجربه تخصصی و همچنین دسترسی به پشت صحنه گوگل به تحلیل و بررسی رفتار مخاطبین آنلاین شما می پردازد و نیز میزان سرچ عبارت های مرتبط با کسب و کار شما در گوگل را استخراج می کند. به این ترتیب مرتبط ترین و مؤثرترین عبارت های کلیدی سئو برای کسب و کارتان را به شما پیشنهاد می دهد.

صاحبان بسیاری از کسب و کارهایی که پروژه سئو آنها به شکل غیرحرفه ای انجام شده است و به نتیجه دلخواه نرسیده اند به ما رجوع می کنند. دپارتمان سئو لوتوس با توجه به تخصص در زمینه سئوی حرفه ای کلاه سفید اقدام به تدوین استراتژی دقیق و اصلاح اشتباهات موجود در پروژه می نماید و حتی در صورت نیاز با گوگل وارد مذاکره آنلاین می شود تا روند ارتقای رتبه سایت را بهبود بخشد.

قطعا بهترین راه برای بهینه سازی یک وب سایت و همچنین، داشتن تجارتی پایدار و موفق، استفاده از سئو کلاه سفید است. گوگل معیارهای دقیقی را برای بهینه سازی یک سایت اعلام کرده است و متخصصان ما در دپارتمان سئو لوتوس مدارک آزمون های آنلاین آکادمی گوگل را با بهترین نمرات اخذ کرده و به تمامی این آیتم ها مسلط هستند و روشهایی را بکار می‌بندند که رتبه سایت شما را در گوگل روز به روز ارتقا دهد و همچنین فعالیت آنان عواقب منفی برای سایت شما در پی نداشته باشد.

استراتژی سئو

ارائه بهترین پلن‌ها

تحقیق کلمات کلیدی

تحلیل رقبای شما

تبلیغات آنلاین

گوگل ادز، رپورتاژ و ...

مشاوره و آموزش

ارائه بهترین پلن پشتیبانی

لوگو شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
برخی از برندهایی که به ما اعتماد کردند و
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کردند.
لوگو شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس
با لوتوس، افزایش فروش افزایش مشتری دیجیتال برندینگ را تجربه کنید.

نظر مشتریان شرکت دیجیتال مارکتینگ

مشاوره سئو برای مدیران

برگزاری دوره جامع آموزش سئو و همچنین ارائه مشاوره سئو از حیث بازاریابی و تحلیل بازار به مدیران، ازجمله خدماتی است که در شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس ارائه می‌شود. این پکیج مشاوره و آموزش مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کارها قرار گرفته است.

پس از دریافت این خدمات از مشاورین خِبره دیجیتال مارکتینگ لوتوس، مدیران کسب و کارها قادر خواهند بود پشت صحنه گوگل را مشاهده کنند، همچنین با شناخت رفتار سرچ مشتریان شان در گوگل، بازارهای جدیدی را برای خود ایجاد کنند. همچنین مدیران کسب و کارها قادر خواهند بود رقبای آنلاین خود را به درستی آنالیز کرده و پس از شناسایی نقاط ضعف آنان، بر نقاط قوت خود تأکید کنند.

مشاوره سئو برای مدیران
سئو تکنیکال لوتوس

چرا سئوی تکنیکال لوتوس؟

بطور کلی، گوگل بیش از ۲۰۰ آیتم برای سئوی یک وبسایت دارد و ما با شناخت کامل الگوریتم های گوگل و رعایت تمامی آیتم ها با تأکید بر سئوی کلاه سفید، اقدام به بهینه سازی سایت می‌کنیم.

تیم متخصص سئوی تکنیکال در شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس ملزم به گذراندن کلاس های آنلاین آکادمی گوگل و اخذ بالاترین نمرات در آزمون های آنلاین گوگل هستند. علاوه بر آن، تجربیات کسب شده طی سالها فعالیت مرتبط باعث شده است که در جریان کار، شگردهایی را بکار ببندیم که ما را از سایر شرکتهای متخصص در زمینه خدمات سئو سایت متمایز می کند.

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.