Search
Close this search box.
گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل و کسب درامد

تبلیغات کسب و کار شما در صفحه اول گوگل یکی از موثرترین راه های افزایش فروش است. با خرید تبلیغات گوگل با قیمت مناسب به جایگاه بالاتری میان رقبایتان دست پیدا کنید.
فهرست مطالب

تبلیغات در گوگل و کسب درامد از مهم ترین اهداف کسب و کارها در دنیای دیجیتال است. تبلیغات کسب و کار در صفحه اول گوگل باعث بیشتر دیده شدن برند شما و افزایش مخاطبین شما می گردد. گوگل ادوردز به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که با خرید تبلیغات گوگل، ترافیک بیشتری به وب سایت خود جذب کنند و در نتیجه درامد بهتری کسب نمایند. این تبلیغات می‌توانند در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل یا شبکه نمایش گوگل باشند.

هزینه گوگل ادوردز نیز برای هر متقاضی از فرمول خاصی پیروی می کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس با داشتن تیمی متخصص و نتیجه محور و با ارائه خدمات شارژ گوگل ادز و موثرترین روش‌های تبلیغات در گوگل، شما را در دستیابی به اهدافتان یاری خواهد کرد.

تبلیغ گوگل ادز چیست؟

تبلیغ گوگل ادز چیست؟ گوگل ادز یک پلتفرم تبلیغات در گوگل PPC میباشد. در این پلتفرم تبلیغ دهندگان به ازای هر بار که کاربر روی یکی از تبلیغات آنها کلیک می کند مبلغ معینی را پرداخت می نمایند. قیمت تبلیغات در گوگل می تواند بر اساس مبلغ پیشنهادی، رتبه تبلیغ شما در مقایسه با رقبا و امتیاز کیفی شما متفاوت باشد. به همین دلیل، مثلا کلمات کلیدی رقابتی تر می توانند CPC بالاتری داشته باشند. از آنجا که مشتریان مورد نظر شما همواره در جستجوی محصولات و خدماتی مانند آنچه شما ارائه می‌دهید هستند، داشتن اکانت اختصاصی گوگل ادز راهی مؤثر برای هدایت مشتریان مناسب به سمت کسب‌وکار شماست. همین حالا جهت مشاوره گوگل ادز با آژانس دیجیتال مارکتینگ لوتوس تماس بگیرید.

هزینه گوگل ادوردز

هزینه گوگل ادوردز با درنظرگیری فاکتورهای متنوع می تواند برای هر کسب و کار متفاوت باشد. تاثیر تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز بر فروش محصولات و خدمات شرکت ها بر کسی پوشیده نیست. خرید تبلیغات گوگل به شما فرصت کسب درامد بهتر و جذب مشتری بیشتر با پایین ترین هزینه را می دهد. یادتان باشد که در این سناریو هرچه بیشتر هزینه کنی بیشتر آش نمیخوری! با تبلیغ در گوگل فارسی و بر حسب نیاز شما، تنها هربار که مشتری بر روی سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شود، مبلغی از شارژ شما کسر می گردد. این کار باعث بهینه سازی هزینه های شما نیز می شود. سپردن مسئولیت تبلیغات در گوگل به یک دیجیتال مارکتر باتجربه و موفق می تواند نگرانی های شما را کاهش داده و درهای موفقیت بیشتری را پیش روی شما باز کند.

مشاوره گوگل ادز

مشاوره گوگل ادز با تیم تخصصی لوتوس به شما فرصت 1 ساعت مشاوره رایگان به ارزش 9 میلیون تومان پیرامون ابعاد مختلف کسب و کارتان مانند آگهی در گوگل ادز و جذب مشتری و فروش بالاتر خواهد داد. قبل از هر اقدامی ابتدا باید دانست که تبلیغ گوگل ادز چیست؟ گوگل ادز راهی مؤثر برای هدایت ترافیک با کیفیت و مشتریان بالقوه به سمت کسب و کار شماست. هر کسب و کاری نیاز دارد که با یک گروه مشاوره کسب و کار متخصص جهت بهینه سازی و مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل خود همکاری کند.

یک مشاوره مناسب می تواند به شما در ایجاد، اصلاح و مدیریت کمپین ها برای دستیابی به اهداف سازمان کمک نماید. با در نظرگیری اینکه مشاورین تبلیغات گوگل ادوردز قیمت های متفاوتی ارائه می دهند، برای صرفه جویی در زمان و بودجه خود بایستی باتجربه ترین ها را انتخاب کرد.

تاثیر تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز بر فروش

تاثیر تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز بر فروش محصولات و خدمات در مدت زمان کوتاهی خود را نشان خواهد داد. گوگل ادوردز، یک پلتفرم تبلیغات آنلاین محبوب می باشد. این پلتفرم توسط یک مشاور برندینگ و برندسازی متخصص جهت افزایش میزان فروش سازمان ها بکار گرفته می شود. تبلیغات کسب و کار در صفحه اول گوگل با هدف قرار دادن مشتریان بالقوه به بیشتر دیده شدن برند شما، هدایت ترافیک به وب سایت شما و در نهایت فروش بیشتر منجر خواهد شد. در صورت انتخاب یک مشاوره گوگل ادز مناسب، تبلیغات شما بر اساس عوامل مختلفی از جمله کلمات کلیدی، موقعیت مکانی و خصوصیات، علایق و رفتارهای مشتریانتان هدف قرار خواهند گرفت.

درنظر گرفتن همه این موارد اساسی در کسب و کارتان موجب کیفیت بالای تبلیغات در گوگل با تمرکز بر تبلیغ در گوگل فارسی، جذب مشتری بیشتر و فروش بالاتر خواهد بود.

خرید تبلیغات گوگل

خرید تبلیغات گوگل یکی از بهترین روشهای جذب مشتری جهت ارائه خدمات و محصولات شماست. اعتبار حساب های تبلیغاتی گوگل، سنگ بنای ایمنی و موفقیت در تبلیغات آنلاین است. برآورد هزینه گوگل ادوردز و تاثیر تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز بر فروش محصولات از جمله مسائلی است که باید در مسیر تبلیغ کسب و کارتان به آنها توجه نمایید. همانطور که پیشتر اشاره شد در تبلیغات گوگل ادوردز قیمت های متفاوتی توسط شرکت های دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود.

اگر به دنبال خرید حساب‌های تبلیغاتی گوگل برای اجرای کمپین‌های خود هستید، با انتخاب لوتوس به عنوان گروه مشاوره کسب و کار اینترنتی خود، خدمات با کیفیت بالا و هزینه های منصفانه دریافت کنید و از نتایج رضایت بخش تبلیغات در گوگل برای کسب و کار خود لذت ببرید.

تبلیغات کسب و کار در صفحه اول گوگل

تبلیغات کسب و کار در صفحه اول گوگل راهی موثر برای کسب رتبه بالاتر در صفحه نتایج جستجوی گوگل است. برای این منظور، ابتدا باید یک اکانت اختصاصی گوگل ادز داشته باشید. پس از آن از طریق خرید تبلیغات گوگل جایگاه سایت خود را در سرچ گوگل تقویت کنید. از آنجاییکه تنها تکیه بر سئو برای کسب رتبه زمان زیادی از شما می گیرد، یکی از مزیت های تبلیغات در گوگل صرف زمان کمتر برای کسب نتایج مطلوب است.

شما میتوانید از هردوی این راه حل ها بهره مند شده و به اصطلاح یک شبه ره صدساله را طی کنید! برای برنامه ریزی بهتر و دستیابی سریعتر به اهدافتان، می توانید با مشاورین برندینگ متخصص مشورت نموده و بهترین گزینه با مناسب ترین کیفیت و قیمت تبلیغات در گوگل را انتخاب کنید.

قیمت تبلیغات در گوگل

قیمت تبلیغات در گوگل ماهیانه تقریبا بین 100 تا 10000 دلار است. اکثر کسب و کارهای دنیا در سال 2024 به ازای هر کلیک 0.11 تا 0.50 دلار و به طور متوسط 0.51 تا 1000 دلار به ازای هر 1000 نمایش هزینه می کنند. بنابراین قیمت تبلیغات کسب و کار در صفحه اول گوگل بسته به عوامل مختلفی مانند زمینه کاری، اهداف کمپین و شبکه تبلیغاتی شما متفاوت است. همچنین در تبلیغات روی کلمات فارسی معمولا می توانید با هزینه کلیک کمتری نسبت به هزینه میانگینی که در بالا ارائه شد، تبلیغ نمایید. هرگز فراموش نکنید که تبلیغات در گوگل با توجه به بازده و هزینه نهایی، یک روش تبلیغاتی فوق العاده برای تقریباً هر کسب و کاری محسوب می شود.

همکاری با یک تیم مشاوره گوگل ادز حرفه ای می تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک نماید. یک تیم متخصص می تواند با استفاده از تبلیغ در گوگل فارسی و یک پلن درآمدزایی بلندمدت، شما را در دستیابی به اهدافتان یاری کند.

اکانت اختصاصی گوگل ادز را چگونه تهیه کنیم؟

اکانت اختصاصی گوگل ادز را چگونه تهیه کنیم؟ برای ساخت اکانت در صفحه Google Ads، روی دکمه آبی «Start now» در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس ایمیلی را که می خواهید با آن ثبت نام کنید انتخاب نمایید. اگر از قبل یک حساب جیمیل دارید، می توانید از همان آدرس ایمیل استفاده کنید و اکانت خود را بسازید. سپس اکانت اختصاصی گوگل ادز را به حساب بانکی خود متصل کنید. ایجاد اکانت گوگل ادز به همین سادگی است؛ اما متاسفانه برای ما که در ایران حضور داریم کار به این آسانی ها نیست.

اگر می خواهید بدانید راهکار ما ایرانی ها برای دستیابی به تبلیغ گوگل ادز چیست؟ تیم تخصصی تبلیغات در گوگل ادز شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس در شعبه دبی، راهکارها و پکیج های تبلیغات گوگل ادوردز قیمت مناسبی را بر اساس اهداف و فعالیت های کسب و کار شما در اختیار دارد. برای اطلاع از قیمت تبلیغات در گوگل همین حالا با متخصصین لوتوس تماس بگیرید و از مناسب ترین پلن ها بهره مند شوید. همچنین تیم مشاوره بازاریابی لوتوس برای کسب و کارهایی که اکانت اختصاصی گوگل ادز را تهیه می کنند، به عنوان هدیه، تحلیلی از جدول swot کسب و کارشان ارائه می دهد. این تحلیل در کمپین های حرفه ای، به منظور افزایش نرخ تبدیل مورد استفاده قرار می گیرد.

5/5 - (2 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.