Search
Close this search box.
آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران

تمرکز اصلی آژانس های دیجیتال مارکتینگ بر روی ارتقا فعالیت کسب و کارها در فضای وب و کمک به بهتر دیده شدن آن ها در میان رقباست. در این مطلب با خدمات این شرکت ها آشنا می شویم.
فهرست مطالب

آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران با ارائه طیف وسیعی از خدمات یکپارچه بازاریابی و استراتژی کمک می کند تا سریع تر و راحت تر به اهداف تجاری خود برسید. برای مثال شرکت دیجیتال مارکتینگ با به کارگیری و ترکیب تکنیک های مختلفی مثل سئو، حضور در شبکه های اجتماعی، تبلیغات، تدوین استراتژی و غیره به شما اطمینان می دهند که به زودی به اهداف خود در این حوزه دست پیدا می کنید. آژانس های دیجیتال مارکتینگ به کارآفرینان و شرکت ها این فرصت را می دهند تا در فضایی گسترده و بی مرز به کسب و کار خود رونق دهند.

حال سوال اساسی این است که چگونه می توان در فضای شلوغ مجازی به چشم آمد و موفق شد؟ دیجیتال مارکترها با کمک روش های نوین که در سراسر جهان به کار گرفته می شوند. کاری می کنند تا برند شما در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرد. اگر هم اکنون برای برند خود یک استراتژی مشخص دارید، شرکت دیجیتال مارکتینگ با ارائه راهنمایی های لازم باعث می شود ساختار آن را بهینه کرده و در راستای نیاز مشتریان خود دوباره آن را اصلاح کنید.

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ تبلیغاتی دیجیتال در ایران در وهله اول باید وب سایتی با ظاهر بصری بسیار عالی و کاربر پسند داشته باشد. طراحی بخش های مختلف این سایت باید به گونه ای باشد که مخاطب را با خود درگیر کند. یک آژانس دیجیتال ماركتینگ خوب مجموعه ای از افراد متخصص در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو، برندینگ و تولید محتوا را تشکیل می دهد. هر کدام از این متخصصین بر روی جنبه های خاصی از سایت شما کار می کنند. نتیجه نهایی همکاری با مشاور برندینگ و برندسازی و دیگر کارشناسان این است که سایت شما نسبت به رقبا در جایگاه بسیار بهتری قرار می گیرد.

نکته بعدی در مورد بهترین آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ در ایران استفاده از ابزارهای پیشرفته گوگل برای تحلیل و آنالیز است. و البته باید افراد ماهری باشند که بتوانند با این ابزارها کار کنند. در نهایت چنین شرکتی احتمالا از سابقه کاری بالایی برخوردار است و نمونه کارهای فراوانی برای ارائه دارد.

معرفی بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران

تفاوت آژانس دیجیتال مارکتینگ با آژانس های تبلیغات

تفاوت آژانس دیجیتال مارکتینگ با آژانس های تبلیغات در گستردگی فعالیت هایی است که انجام می دهند. بازاریابی و مارکتینگ مربوط به استفاده از تکنیک هایی مانند خدمات سئو است.  توسط آن ها کاربران می توانند محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به آسانی در دنیای دیجیتال و از بین صدها هزار فروشگاه مختلف و در زمان مناسب پیدا کنند. اما تبلیغات به فرایندی گفته می شود که در آن پیامی خاص را با لحنی که مخاطبان هدف هر کسب و کاری می پسندند به آن ها می رسانیم. اگر مارکتینگ را به یک درخت تشبیه کنیم، می توانیم بگوییم تبلیغات یکی از شاخه ها و زیرمجموعه های آن است.

با کمک این شاخه می توانیم میزان فروش کسب و کار را افزایش دهیم. به طور کلی بهترین آژانس های ديجیتال مارکتينگ مجموعه بزرگی از خدمات را ارائه می دهند. در حالی که آژانس تبلیغات فقط روی کار تبلیغات تمرکز می کند. و می تواند انواع کمپین های تبلیغاتی را برای کسب و کار شما در پلتفرم ها و رسانه های مختلف برگزار کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ از مهم ترین خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند، خدمات سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جست و جو است. این بهینه سازی بر اساس کلمات پر سرچ مرتبط با کسب و کار و همینطور لینک سازی داخلی انجام می شود. اگر بیزینس شما نوپاست و هنوز هیچ وب سایتی برای آن ندارید، شرکت دیجیتال مارکتینگ با کمک طراحان سایت و گرافیست های خود، یک سایت حرفه ای برای شما طراحی می کند. و این سایت احتمالا بر اساس اصول سئو خواهد بود. تولید محتوای سئو محور و یونیک، سوشال مدیا مارکتينگ و همینطور تبلیغات گوگل ادوردز از سایر خدماتی است که در آژانس دیجیتال ماركتینگ به کارفرمایان پیشنهاد می شود. بازاریابی دیجیتالی مانند روش های سنتی نیست.

در مارکتینگ امروزی سرعت دیده شدن به لطف ابزار فضای مجازی و بستری که مهیا شده به شدت افزایش پیدا کرده است. تکنیک ها و اصول دیجیتال مارکتینگ این امکان را برای متقاضیان فراهم می کنند تا با استفاده از ایده هایی خلاقانه نسبت به سایر رقبا متمایز شوند. همینطر در رقابت از آنان پیشی بگیرند. تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتينگ نسبت به اینکه چه نوع خدماتی از بین بهینه سازی موتورهای جست و جو، آماده سازی بستر مجازی، ساخت لندینگ پیج، بازاریابی ویدیویی، رپورتاژ و غیره انتخاب می کنید، تعیین می گردد.

لیست بهترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ دنیا

لیست بهترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ دنیا را در این قسمت برای شما آماده کرده ایم. آژانس های تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ خلاق قلب تپنده کمپین های تبلیغاتی و عامل مهمی در موفقیت کسب و کارها در سراسر دنیا هستند. آیا می دانستید که بیشتر از 75 درصد مشاوران بازاریابی معتقدند که این شرکت ها بر افزایش درآمد کسب و کار ها تاثیر مستقیم دارند؟ طبق این آمار چه آژانس دیجیتال مارکتینگ بر تبلیغات متمرکز باشد و چه بر برندینگ، بر میزان درآمد کارفرمایان خود می افزاید. شرکت های دیجیتال مارکتینگ در مقیاس های گوناگون وجود دارند.

  • Ishraq: آژانس دیجیتال ماركتینگ ishraq در کشور امارات و شهر دبی فعالیت می کند. بالاترین سطح کیفی خدمات دیجیتال را برای حضور قدرتمند در فضای پر رقابت وب به مشتریان خود ارائه می کند.
  • لوتوس: لوتوس یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران است. به دلیل گستردگی خدمات و ارائه مشاوره کسب و کار و برندینگ و همینطور بهره مندی از تیم متخصص و حرفه ای یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد.
  • Porter Novelli: شرکت Porter Novelli با تمرکز بر هدف و چشم انداز شما در کسب و کار، با استفاده از تکنیک های خاصی کمک می کند تا جایگاه خود را در بازار ارتقا دهید. این شرکت در آمریکا فعالیت می کند.
  • Carat: یک آژانس انگلیسی است که در دهه 60 میلادی فعالیت خود را در لندن آغاز کرده است. همچنین تاکنون توانسته رزومه درخشانی در این حوزه از خود به جای بگذارد.
  • Spark Foundry: یک آژانس ديجيتال ماركتینگ بزرگ است که در شهر نیویورک مشغول به فعالیت است و از استارت آپ های تازه کار حمایت کرده و کمک می کند در بازار خودی نشان دهند.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ شامل طیف گسترده ای است که برای اجرای یکپارچه استراتژی فروش شما ارائه می دهد. این خدمات کمک می کنند تا شما را به تمامی اهداف برندتان برسانند. آژانس دیجیتال مارکتینگ از گروهی از مدیران و یا افراد تشکیل شده است که تحت نظر یک برند فعالیت می کنند اما معمولا فعالیت مستقلانه ای دارند. درباره کارهای پیشین این آژانس از طریق وب سایت مشتریان قدیمی آن ها اطلاعات کسب کنید. با این روش می توانید درباره کیفیت کار این شرکت کمی آگاهی کسب کنید. در این بین بررسی وب سایت خود شرکت مارکتینگ نیز کمک کننده خواهد بود. به خصوص که معمولا تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتینگ بر روی وب سایتشان قرار داده می شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام

آژانس دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام با تمرکز بر روی ارتقای پروفایل شرکت شما در این فضا، میزان فروش و درگیری با مخاطب هدف را بیشتر می کند. هیچ شکی نیست که اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم ها در بین شبکه های اجتماعی است که بیشتر از هشتصد میلیون کاربر دارد. با این اوصاف فضای خوبی برای کسب و کارها ایجاد می کند تا بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. آژانس های اینفلوئنسر مارکتینگ نیز انتخاب خوبی برای افزایش فروش یک محصول خاص هستند. چرا که در این روش مارکتینگ یک اینفلوئنسر محصولتان را تبلیغ می کند. چنین شخصی برای دنبال کنندگان خود فردی کاملا قابل اعتماد است. بنابراین بهترین فرد برای ارائه محصول جدید شما به حساب می آید.

تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتینگ

تعرفه آژانس های دیجیتال مارکتینگ کاملا منعطف و متغیر است. هر آژانس دیجیتال مارکتینگ بسته به خدماتی که ارائه می دهد و همینطور فعالیتی که بر روی کل وب سایت، یک کلمه یا محصول شما انجام می دهند، با یکدیگر متفاوت هستند. زمانی که با آژانس دیجیتال ماركتینگ همکاری می کنید، باید در دوره های زمانی که بر روی آن توافق کردید، هزینه پرداخت کنید. تعرفه این آژانس ها به طور قابل توجهی به سطح مهارت کارشناسان، پشتیبانی و فعالیت هایی که شما انتظار دارید، بستگی دارند. آژانس های تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ قبل از شروع کار حتما شما را با انواع تعرفه ها آشنا می سازند. تصمیم گیری درباره نوع خدمات و میزان گستردگی آن ها در نهایت به عهده شما خواهد بود.

آژانس های اینفلوئنسر مارکتینگ

آژانس های اینفلوئنسر مارکتینگ از افراد تاثیرگذار و شناخته شده ای استفاده می کنند که محتوای هدایت شده تولید می نمایند. چنین محتوایی می تواند آگاهی از برند مورد نظر را افزایش دهد و ترافیک سایت را بیشتر کند. خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بر اساس اهدافتان و همچنین آنالیز وضعیت کنونی شرکت شما در نتایج موتورهای جست و جو انتخاب می شود. بعضی ماه ها ممکن است کارشناسان دیجیتال مارکتینگ بر روی تولید محتوا تمرکز کنند و ماه دیگر را صرف انتشار این محتوا نمایند. هر آژانس مارکتینگ اصول و روش های خاص خود را دارد. بنابراین بسیار مهم است که پیش از عقد قرارداد حتما یک جلسه مشاوره با آژانس دیجیتال مارکتینگ مورد نظر درخواست کنید تا همه موارد برای هر دو طرف شفاف شود.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.