Search
Close this search box.
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در رشد بیزینس شما

حوزه دیجیتال مارکتینگ و نقش آن در مدیریت بیزینس شما بسیار با اهمیت است. در این میان، شناخت شاخه ها و خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند.
فهرست مطالب

دیجیتال مارکتینگ و اهمیت آن در رشد بیزینس ها از موضوعات پرتکرار در جلسات مشاوره مدیران کسب و کارها می باشد. در دنیای مدرن و در حال تغییر امروز، تبلیغات مناسب و نتیجه محور می‌تواند بقای شرکتها و سازمان ها را تضمین کند. با این وجود، همان‌طور که می‌دانید تبلیغات و تاچ پوینت های برندهای امروزی دیگر مانند گذشته نیست. امروزه کمتر پیش می آید کسی از دستگاه چاپ، روزنامه، رادیو و تلویزیون برای تبلیغات استفاده کند. البته این بدین معنا نیست که این روش‌ها کاملا از کار افتاده‌اند. بلکه روشهای جدید تبلیغات بسیار موثرتر تلقی می شوند زیرا که بازاریابی دنیای مدرن بر بستر دنیای مجازی شکل گرفته است.

استفاده از شبکه‌ اینترنت، شبکه های مجازی از جمله یوتیوب، اینستاگرام، لینکدین، تلگرام، ایمیل‌ و غیره از ابزارهای تبلیغات و بازاریابی مجازی به‌ شمار می‌روند. شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس از معتبرترین شرکت‌های بازاریابی دیجیتال در ایران به ‌شمار می‌رود. این شرکت همواره انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را به مشتریان خود ارائه نموده و رضایت بسیاری از کارآفرینان و شرکت‌ها را کسب نموده است. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با این شرکت و خدمات آن، ابتدا به تعریف حوزه دیجیتال مارکتینگ می پردازیم.

تعریف حوزه دیجیتال مارکتینگ و اجزای آن به زبان ساده

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده یعنی مجموعه فعالیت های بازاریابی که در بستر فضای مجازی صورت می‌گیرد و باعث شناساندن محصول یا خدمات شما به جامعه هدف می‌شود. دانستن همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ و پیاده سازی آن ها امری چالش برانگیز است. به همین دلیل سپردن این مسئولیت به یک تیم دیجیتال مارکتر موفق بسیاری از نگرانی های شما را حل می کند. امروزه، مشاغل از طریق شبکه‌ های مجازی، موتورهای جست و جو، وبسایت ها و غیره با مشتریان خود تعامل میکنند. این کار باعث برندسازی سازمان ها و رضایت بیشتر مشتری نیز می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، امروزه با تعدد محصولات و خدمات مشابه روبه ‌رو هستیم. در این میان، برندی موفق است که شناخته شده تر باشد و اهمیت بیشتری به مشتریان خود بدهد. به عنوان مثال، برندهای معروف لباس مانند شنل و گوچی نگاه بسیاری از متقاضیان را به سمت خود معطوف کرده‌اند. اما دلیل این محبوبیت تنها کیفیت بالای این محصولات نیست. بلکه طراحی و سئوی سایت، بازاریابی دیجیتال و تبلیغات حرفه ‌ای آنها در شبکه های اجتماعی نیز بسیار موثر بوده است.

تعریف دیجیتال مارکتینگ

طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ توسط تیم حرفه ای لوتوس

طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ توسط تیم حرفه ای شرکت لوتوس باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار شما، جذب مشتریان بالقوه و در نتیجه درآمد بیشتر خواهد شد. این شرکت به عنوان یک تیم مشاور برندینگ و برندسازی و با استفاده از استراتژی‌های مارکتینگ موثری که در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد، رویای داشتن یک تجارت آنلاین موفق و معتبر را برای آن‌ها محقق می سازد. متخصصین شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس با بیش از 15 سال سابقه و تسلط بالا بر بازار دیجیتال، بهترین پیشنهادات را برای بازاریابی دیجیتال به شما معرفی می کنند.

استراتژیست های ما همواره تلاش می کنند با بکارگیری تکنیک های بازاریابی مدرن، راه اندازی انواع کمپین دیجیتال مارکتینگ موثر و تبلیغات مناسب به آگاهی سازی کسب و کار شما کمک کرده و مشتریان بیشتری را به سمت خدمات و محصولات شما سوق دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید و از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان با تیم ما به ارزش 9 میلیون تومان بهره مند شوید.

برندسازی در دیجیتال مارکتینگ

شرح وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ در ارائه خدمات

شرح وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ در ارائه خدمات به این صورت است که یک متخصص دیجیتال مارکتینگ باتجربه تنها بر تبلیغات برند تمرکز نمی کند، بلکه با استفاده از استراتژی های بازاریابی مدرن و تفکر خلاقانه و همچنین خلاقیت در استفاده همزمان از انواع دیجیتال مارکتینگ، به رشد کسب و کار شما کمک می کند. امروزه، تبلیغات مدرن توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ در بسیاری از موارد جایگزین تبلیغات سنتی شده است زیرا اثربخشی و نرخ تبدیل این نوع تبلیغات از روش های سنتی بسیار بالاتر است. در نتیجه، در بازاریابی نوین، نیاز به یک تیم مشاوره کسب و کار حرفه ای برای افزایش آگاهی سازی از برندها هر روز بیشتر می شود.

کارشناس های دیجیتال مارکتینگ با تحلیل بازار هدف، نیازهای مشتریان، تهدیدها و فرصت های پیش رو، بر نقاط قوت شما تاکید می کنند. با استفاده از داده های جمع آوری شده، بررسی دقیق همه ابعاد کسب و کار شما، دانش فنی و آشنایی با فضای تحت وب و دنیای مجازی، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ راه حل های گوناگون جهت رفع چالش ها و دغدغه های شما ارائه می دهند.

ديجيتال ماركتينگ چيست؟ آشنایی با انواع روش های دیجیتال مارکتینگ

ديجيتال ماركتينگ چيست؟ آشنایی با انواع روش های دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا در دنیای رقابتی امروز در میان رقبای خود بدرخشید و برندینگ موثرتری از خود ارائه دهید. دیجیتال مارکتينگ به معنای تعامل و اثرگذاری بر مشتریان هدف در فضای آنلاین است. اگر بازاریابی دیجیتال را به شیوه درست انجام دهید، در زمان و مکان درست به افرادی دسترسی پیدا می کنید که احتمالا به زودی به مشتری شما تبدیل خواهند شد. در دنیای امروز، بازاریابی تهاجمی از جنس تماس های مستقیم کمتر مورد توجه افراد بوده و اکثر مشتریان زمان زیادی را در فضای مجازی می گذرانند.

در نتیجه، تسلط به دنیای دیجیتال و انواع روش های دیجیتال مارکتینگ مانند فعالیت در وب سایت، حضور تعاملی در شبکه های اجتماعی و کانال های ارتباطی دیجیتال مانند موتور جست و جوی گوگل و تبلیغات آنلاین در فضای وب بسیار مهم است. اگر می خواهید شاهد یک تحول اساسی در کسب و کار خود باشید، فرم مشاوره رایگان موجود در سایت دیجیتال مارکتينگ لوتوس را تکمیل نمایید و از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان به ارزش ۹ میلیون تومان بهره مند شوید.

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ و کسب درامد از آن

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ و کسب درامد از آن از دغدغه های هر کسب و کاری محسوب می شود. قطعا هر کسب و کاری آرزو دارد که یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر باشد. پیشرفت در فضای آنلاین و استفاده تخصصی از روش های دیجیتال مارکتینگ می تواند این آرزو را به واقعیت تبدیل کند. معنی دیجیتال مارکتینگ یعنی هرگونه بازاریابی که یک شرکت در فضای آنلاین برای جلب نظر مشتریان خود انجام میدهد. این بازاریابی از روش های گوناگون مانند تبلیغات هزینه دار شبکه های اجتماعی، تبلیغات گوگل، ایمیل مارکتینگ، سئو، کپی رایتینگ، طراحی گرافیک، طراحی وب و غیره انجام خواهد شد.

این خدمات با بررسی دقیق تیم دیجیتال مارکتینگ و با تحلیل عمیق نوسانات بازار هدف، خواسته های مشتریان، زمینه کاری و نقاط ضعف و قوت بیزینس شما انتخاب می شود. هدف اصلی ارائه این خدمات افزایش سهم بازار و کسب درآمد بیشتر برای کسب و کار شماست. هر چه کسب و کار شما بتواند بهینه تر از دنیای دیجیتال استفاده کند، قدرت نفوذ و درآمدزایی بالاتری خواهید داشت.

همه چیز درباره زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ

همه چیز درباره زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ در این بخش برای آگاهی بیشتر شما بیان خواهد شد. کار دیجیتال مارکتینگ همان بازاریابی در دنیای مدرن است که اثربخشی بیشتری نسبت به روش های سنتی تبلیغات دارد. دیجیتال مارکتینگ ارتباط شما را با مخاطبین تان آسان تر کرده و نسبت به روش های سنتی سطح تعاملات بالاتری ایجاد می کند. همچنین، نسبت به روش های سنتی، داده های به دست آمده از این روش راحت تر تجزیه و تحلیل شده که منجر به تصمیم گیری های مناسب تر برای آینده کسب و کار شما خواهد شد.

یک تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ معتبر و متخصص مانند لوتوس به همه زیرشاخه های دیجیتال مارکتینگ مانند تولید محتوا (متنی، ویدیو، پادکست و غیره)، ایمیل مارکتینگ، رپورتاژ آگهی، تبلیغات گوگل ادز، سئو، طراحی سایت، طراحی لوگو، دیجیتال برندینگ و غیره تسلط کافی داشته و می تواند شما را برای کسب نتیجه ایده آل همراهی کند. تیم متخصصین لوتوس با تکیه بر دانش فنی حوزه دیجیتال مارکتینگ و تحلیل مداوم بازار هدف برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده است.

سایت دیجیتال مارکتینگ

در سایت دیجیتال مارکتینگ آژانس لوتوس می توانید نمونه کمپین ها و استراتژی های روز دنیا در حوزه بازاریابی دیجیتالی را مشاهده نمایید. تیم مشاوره تبلیغاتی و برندینگ لوتوس با داشتن بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره به انواع کسب و کارها شامل برترین برندهای تهران و ایران، راه را برای شما هموارتر می سازد. در وبسایت لوتوس، شما می توانید نمونه کارهای موفقی را مشاهده کنید که با رعایت اصول تخصصی، مشتریان خود را افزایش داده و رشد فروش چشمگیری داشته اند. در این نمونه ها، متخصصین ما با بکارگیری بهترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ بر اساس نیازهای پیش رو، باعث ارتقای کسب و کارها شده اند.

کلید اصلی دستیابی به این اهداف، در وهله اول بکارگیری استراتژی های مناسب و کمپین های تبلیغاتی موثر برای آگاه سازی و علاقه مند نمودن مخاطبین شماست. در وهله دوم، تعامل با مشتریان از طریق وب سایت، ویدیوها، تصاویر، محتوای متنی و صفحات شبکه های اجتماعی شانس شما را برای جذب مشتریان بیشتر و کسب درامد بالاتر افزایش می دهد. در ادامه، بیایید بیشتر به راه های برنامه ریزی اصولی و استراتژیک در دنیای دیجیتال مارکتینگ بپردازیم.

برنامه ریزی و مدیریت دیجیتال مارکتینگ طبق اصول و استراتژی

برنامه ریزی و مدیریت دیجیتال مارکتینگ طبق اصول و استراتژی های مدرن باعث رشد بیشتر کسب و کار شما، افزایش مشتری و کسب درامد بیشتر می شود. یک تیم دیجیتال مارکتینگ موفق از گروهی از دیجیتال مارکتر متخصص تشکیل شده که با استفاده از استراتژی های مناسب و بررسی همه جانبه مشکلات و مسائل پیش رو، به شما کمک می کند تا با مخاطبین خود در ارتباط باشید و محبوبیت و جایگاه برند خود را ارتقا دهید. شما می توانید با اجرای مراحل و انواع کمپین های دیجیتال مارکتینگ در کوتاه مدت به نتیجه دلخواه خود برسید. با ارائه خدمات مارکتینگ دیجیتال، این شرکت تلاش می کند تا در زمان و مکان مناسب، شما را بر سر راه مشتریان هدف قرار داده و تعاملات بیشتری بین شما و مخاطبینتان ایجاد نماید.

این تعاملات پیوسته باعث برندسازی و به مرور زمان افزایش اعتبار برند شما خواهد شد. در نهایت، اعتماد مشتریان به شما بیشتر شده و فروش و درآمد بالاتری خواهید داشت. بطور خلاصه، استراتژی بنیادین دیجیتال مارکتینگ برند شما این است که تاچ‌پوینت‌های دیجیتالی برند شما قرار است به رایگان مشکلی از مشکلات مخاطبین هدفتان را حل کند؛ و سفر مشتری از اینجا آغاز خواهد شد.

بهترین مشاور صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ در تهران

بهترین مشاور صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ در تهران مشاوری است که به تمام شاخه های دیجیتال مارکتینگ مسلط بوده و با استفاده از استراتژی های مناسب به بهتر دیده شدن برند شما کمک کند. تیم متخصصین لوتوس به عنوان یک تیم مشاوره نتیجه محور و با داشتن منصفانه ترین قیمت ها با صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ آشنا بوده و میتواند تحولات بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند. تیم ما پلی میان شما و مخاطبین تان خواهد ساخت و مناسب ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند تبلیغات در گوگل و طراحی سایت، سئو و بسیاری دیگر را برای تعامل بیشتر با مشتریان به شما پیشنهاد خواهد داد.

ما همواره در تلاشیم تا حضور شما در فضای آنلاین را تقویت کرده و تعاملات بیشتری در مدت زمان کوتاه بین شما و مخاطبینتان ایجاد نماییم. این تعاملات پیوسته باعث افزایش آگاهی سازی برند شما و در نهایت افزایش مخاطبین و درامد شما خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ چیه؟

پاسخ سوال دیجیتال مارکتینگ چیه مفصل تر از آن است که در این مقاله دیجیتال مارکتینگ بتوان به طور کامل به آن پرداخت. دیجی مارکتینگ به معنای شناخته شدن برند و رسیدن به بالاترین سطح فروش از طریق اعتمادسازی در فضای آنلاین است. دانستن همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ نیازمند کسب دانش و تجربه در این زمینه است و در این مقاله نمی گنجد. با دنبال کردن اخبار دیجیتال مارکتینگ نیز می توانید اطلاعات خوبی کسب کنید. یکی از ابزارهای این حوزه استفاده از تبلیغات گوگل است.

در این روش شما با پرداخت هزینه در نتایج اول این موتور جست و جو قرار می گیرید. چون نتایج عملیات سئو در طول زمان مشخص می شوند، کسب و کارها می توانند در ابتدای کار از این ابزار بهره بگیرند.

مراحل و انواع کمپین های دیجیتال مارکتینگ

مراحل و انواع کمپین های دیجیتال مارکتینگ تاثیر عمده در بیشتر دیده شدن برند شما دارند. این کمپین ها تلاش هایی سازمان یافته برای پیشبرد یک هدف خاص شرکت هستند. کمپین می تواند محصول جدید مجموعه شما را به مردم معرفی کند و یا از مشتریان بازخورد بگیرد. برگزاری کمپین ها از وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ است. انواع مختلفی از کمپین ها وجود دارد مانند کمپین بازاریابی محصول، کمپین توسعه برند و همینطور کمپین بازاریابی محتوا. هر کدام از انواع کمپین ها هدف مخصوص به خود را دنبال می کنند.

مدیریت دیجیتال مارکتینگ باید با توجه به آنالیز دقیق کسب و کار، نوع کمپین را مشخص کند. به نظر می رسد که در دنیای کنونی، تمرکز اصلی شما برای ارتقای کسب و کار باید دسترسی به مخاطبان هدف باشد.

دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار دستاوردهای زیادی به همراه دارد. از روش های اندازه گیری مختلف برای آگاهی از اثرگذاری استراتژی خود استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای بزرگ آن این است که به شما یا مشاورین این حوزه اجازه می دهد تا بتوانید نتایج کار خود را مشاهده کنید. اگر تا به حال تبلیغی را در روزنامه منتشر کرده باشید، می دانید که اندازه گیری میزان اثرگذاری آن بر کسب و کارتان غیر ممکن خواهد بود. به بیان دیگر می توانید نرخ تاثیرگذاری را با استفاده از ابزارهای آنالیز بررسی کنید.

هم اکنون درآمد دیجیتال مارکتینگ نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است. در ابتدای راه لازم نیست همه شاخه های دیجیتال مارکتینگ را به کار ببندید. این کار باید به طور هدفمند انجام شود.

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ به قدری است که آینده کسب و کار شما را مشخص میکند.حتی اگر هم اکنون یک استراتژی فوق العاده برای شرکت خود ندارید، همچنان راه های گوناگونی برای شروع وجود دارد. برای جلوگیری از غرق شدن در تمام ابزارهای موجود، بهتر است از یک چارچوب مشخص بهره بگیرید. در اینجا بعضی از جنبه های مارکتینگ دیجیتال مهم را به شما معرفی می کنیم. این راه های ارتباط با مشتری کاملا در مالکیت شما هستند.

این موارد شامل وب سایت، پروفایل شبکه های اجتماعی، برندینگ (شامل لوگو و هویت) و محتوای متنی منتشر شده توسط شما هستند. سایت های برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ می توانند در همه این موارد به پرورش شرکت و یا برند شما کمک کنند.

اصول و اجزای دیجیتال مارکتینگ

اصول و اجزای دیجیتال مارکتینگ آن را به یک علم تبدیل کرده است. با بررسی لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ و مشورت با یک متخصص، خدمت موردنیاز کمپانی خود را شناسایی کنید. پیگیری اخبار دیجیتال مارکتینگ هم میزان آگاهی شما را بالا می برد. در اصول مارکتینگ بین تاکتیک های برون گرا و درون گرا تفاوتی وجود ندارد و هر دو دارای اهمیت هستند. تاکتیک های بازاریابی دیجیتال برونگرا در جهت انتقال پیام بازاریابی به تعداد هر چه بیشتر از افراد است.

صرف نظر از اینکه این پیام مورد استقبال مخاطب قرار می گیرد یا خیر. معمولا بنرهایی در سایت که قصد دارد شما را به خرید محصولی خاص ترغیب کند، در این دسته از انواع دیجیتال مارکتینگ قرار می گیرند.

مدیریت دیجیتال مارکتینگ

مدیریت دیجیتال مارکتینگ کلیدی ترین فعالیتی است که باید برای کسب و کار خود انجام دهید. آگاهی از معنی دیجیتال مارکتینگ و اتخاذ تصمیم های هوشمندانه، روند صعودی هر شرکتی را تضمین می کند. بررسی انواع نمونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ به همراه مشاورتان در تصمیم گیری های اثرگذار کمک کننده خواهد بود. یکی از انواع بازاریابی دیجیتال، بازاریابی درونگرا است. در این شیوه از مدیریت مارکتینگ، از محتوایی سودمند برای مخاطب استفاده می شود تا این مشتریان حقیقی به وب سایت مورد نظر جذب شوند. وبلاگ ها همچنان از قوی ترین ابزارهای بازاریابی درونگرا به حساب می آیند.

در تولید محتوای وبلاگ ها باید سعی کنید مخاطب را از سردرگمی در بیاورید و به زبانی دیگر گرهی از گره مشکلاتش را باز کنید.

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده تمامی ابزارها و روش هایی است که برای توسعه بیزینس ها به کار گرفته می شود. این یک جواب ساده برای سوال دیجیتال مارکتینگ چیست می باشد. کارشناسان سایت دیجیتال مارکتینگ لوتوس با تخصص و تجربه خود می توانند پاسخگوی نیاز شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ باشند. تیم دیجیتال مارکتینگ به طور مرتب وضعیت پیشرفت کار را بررسی و آنالیز می کند. در این میان محتوا اهمیت زیادی دارد.

وقتی محتوایی تولید می کنید که کاملا با نیاز مخاطب هدف شما مرتبط است و سوالاتش را پاسخ می دهد، این افراد را مانند آهنربا به سایت خود جذب می کنید. مخاطبی که با سایت شما درگیر شود، به احتمال زیاد در آینده به مشتری تبدیل می شود.

سایت های برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ

سایت های برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ به جای شما فرمان بازاریابی کسب و کار را به دست می گیرند. در جلسات مشاوره بازاریابی، مراحل و انواع کمپین های دیجیتال مارکتینگ برای کارفرما توضیح داده می شود. بنابراین برای حضور در فضای رقابتی بازار لازم نیست حتما خودتان از صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ مطلع باشید. در این قسمت با انواع روش های بازاریابی درونگرا که سایت های برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند، آشنا می شویم.

دیجیتال مارکترها معمولا از ترکیب کانال های شبکه های اجتماعی برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده می کنند. این فضاها برای برقراری ارتباط با مشتریان نیز مورد استفاده قرار می گیرند. بازاریابی محتوا روش دیگری از مارکتینگ است که بازدید سایت را بالا می برد.

وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ

وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ شامل استفاده از تاکتیک های درست و به روز برای ارتقای جایگاه شرکت شماست. در این مقاله دیجیتال مارکتینگ تا حد امکان همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ را برای شما شرح دادیم. بهینه سازی برای موتورهای جست و جو عملی است که بر روی سایت و محتوای آن انجام می شود تا شانس وب سایت را برای نمایش در نتایج موتورهای جست و جو بالا ببرد. هر چه جایگاه بهتری در نتایج داشته باشید، ترافیک سایت شما به طور طبیعی بیشتر می شود.

بنابراین سئو اولویت کارشناسان دیجیتال مارکتینگی است که نمی خواهند به تبلیغات تکیه کنند. سئو و بازاریابی محتوا دست در دست هم و به همراه یک استراتژی بازاریابی محتوای قوی، با عنوان کلی سئو یاد می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.