مشاوره تبلیغاتی و برندینگ

مشاوره تبلیغاتی و برندینگ

مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کمک می کند تا سرمایه و بودجه در نظر گرفته شده برای تبلیغات را در مسیر درستی صرف کنید. پیگیری پیشنهادات مشاور تبلیغات در نهایت باعث می شود تا افزایش ورودی و فروش قابل توجهی داشته باشید.
فهرست مطالب

مشاوره تبلیغاتی و برندینگ گام مهمی برای حضور قدرتمند شما در بازار برمی دارد. دنیای مارکتینگ حال حاضر مملو شده است از برندها و اسامی که سعی بر آن دارند تا مشتریان را به سمت خود جذب کنند. با این حال تبلیغات و مشاوره بازاریابی اینستاگرام همواره نقش بسیار مهمی در ایجاد حس خرید برای مشتریان ایفا می کند. در گذشته از روش های سنتی تبلیغات مانند چاپ در روزنامه یا اعلام در رسانه‎ های پر مخاطبی مانند تلویزیون و رادیو استفاده می شد، اما دنیای امروزی پدیده ای به نام اینترنت دارد.

اینترنت و فضای مجازی بستر بسیار مناسبی را برای انواع بازاریابی به وجود آورده اند. در واقع به کمک این بستر کاربران می توانند از هر جا و مکانی در کم ترین زمان ممکن، با یکدیگر ارتباط بگیرند. مشاوره تبلیغاتی و شرکت دیجیتال مارکتینگ به صاحبان کار کمک می کند تا با استفاده از روش های نوین تبلیغاتی، حداکثر استفاده را از این محیط مجازی ببرند. یک مشاور تبلیغات و برندینگ به طور کلی مانند یک راهنمای دلسوز است که راهکارهایش بسیار کمک کننده خواهد بود. در جلسات مشاوره تبلیغاتی و برندینگ معمولا مخاطبان هدف، پیامی که برند می خواهد به گوش مخاطبان برساند و استراتژی فروش کارفرما بررسی و آنالیز می شود.

شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش این کار را برای این انجام می دهند که بدانند کدام یک از این موارد تاکنون باعث پیشرفت این برند شده و کدام یک از آن ها نیاز به تغییر دارد. همچنین جلسه مشاوره تبلیغات در اینستاگرام به شما آموزش می دهد که چگونه با تبلیغات اندک در این پلتفرم، آمار فروش بر روی سایت را بالا ببرید. بنابراین مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی تنها به حوزه وب سایت محدود نیست.

مشاوره تبلیغاتی چیست؟

مشاوره تبلیغاتی چیست؟ دنیای امروزی و مدرن هر شغل و فعالیتی را به سمت تخصصی شدن پیش برده و افراد را مجاب کرده تا در حیطه شغلی خود فعالیت و رشد کنند. تبلیغات نیز از این قاعده مستثنا نیست. مشاور تبلیغاتی کسی است که به انواع راه های تبلیغ و بازاریابی در نسل نو اشراف دارد. مشاوره تبلیغاتی و مشاوره برندینگ و برندسازی علمی است مبتنی بر ایده پردازی، طراحی و برنامه ریزی همراه با چاشنی خلاقیت. به همین خاطر است که تبلیغات امروزی بسیار جذاب تر از زمانه پیشین است و طبیعتاً با افزایش مشتریان آن کسب و کار نیز همراه می شود.

تمامی این مراحل، هنگامی که به افزایش تعداد مشتریان برسد، باعث افزایش سودآوری خواهد شد. بسیاری از شرکت های معتبر یا کارآفرینان خوش ذوق ترجیح می دهند که کارهای تبلیغاتی و بازاریابی خود را به آژانس های مشاوره تبلیغاتی و برندینگ با سابقه بسپارند و نگرانی را از خود دور کنند.

"</p

خدمات مشاوره تبلیغاتی

دریافت خدمات مشاوره تبلیغاتی و برندینگ حرفه ای باعث شده است تا صاحبان کار نه تنها به شناخت بهتری از کالا یا خدمت خود دست یابند، بلکه به شناخت و آگاهی مناسبی درباره بازار و رقبایشان نیز برسند. در ادامه برخی از مهم ترین خدمات و مزایای مشاوره تبلیغاتی و برندینگ را مشاهده می کنید.

 • تحلیل ایده های موجود
 • طراحی خلاقانه
 • ایده تحقیق درباره بازار و جامعه هدف
 • انتخاب بهترین مسیر ارتباط با مشتری
 • تحقیق درباره دیگر رقبا، نقاط قوت و ضعف و نحوه تبلیغاتشان
 • تدوین، طراحی تقویم تبلیغاتی و اجرای ایده های تبلیغاتی
 • نظارت بر چگونگی اثرگذاری تبلیغات در رفتار مشتری
 • پیگیری رویدادهای بازار و غیره

تعداد بسیار بالای مزایای مشاوره تبلیغاتی باعث شده است تا هر صاحب کسب و کاری که به موفقیت شغلی خود می اندیشد، بدون معطلی، به استفاده از آنان روی بیاورد.

"خدمات

هدف از تبلیغات

هدف از تبلیغات تنها پیچیدن زرورقی به دور کالا یا خدمات نیست که بعد از آن انتظار هجوم آوردن خریداران را داشته باشیم. همان طور که گفته شد، در دنیای امروزی تبلیغات و طراحی برند یک علم و عمل تخصصی است. هدف از تبلیغات افزایش دادن آگاهی مخاطبان درباره محصول یا خدمتی است که قرار است از آن استفاده کنند. در واقع در پشت آن زرورق دوخته شده، لایه های زیادی از جنس آگاهی، برندسازی، بازاریابی، تشویق مشتری و در نهایت سودآوری نهفته شده است. مشاوره تبلیغاتی و برندینگ لوتوس واقع در تهران به کسب و کار شما کمک می کند تا به تمامی لایه های گفته شده رسیدگی شود.

این شرکت با برنامه ریزی های طولانی مدت و تقویمی ، طراحی خلاقانه ترین شیوه های تبلیغات و استفاده از تحلیل های بازار و مشتریان شما را در جهت تحقق رویای کاریتان یاری می دهد.

هدف تبلیغات

بهترین مشاور تبلیغاتی اینترنتی و مشاور تبليغاتي مجازی در تهران

بهترین مشاور تبلیغاتی اینترنتی و مشاور تبلیغاتي مجازی در تهران شخصی نیست که فقط پیشنهاداتی در حوزه برندینگ به شما ارائه کند. بلکه گاهی پروژه شما نیازمند تدوین استراتژی است. برای همین مشاور تبلیغات سپس برای اجرا آن را به دست یک تیم متخصص در شرکت دیجیتال مارکتینگ می سپارد. مشاوره تبلیغاتی و برندینگ در واقع به فرآیند ارائه راهنمایی های لازم به کارفرما و در برخی مواقع اجرای آنها اشاره دارد. این راهنمایی ها طبق تجربه کاری مشاور تبلیغات اینستاگرام و فضای دیجیتال کارایی متفاوتی خواهند داشت. تعریف کردن یک برند جدی کار بسیار سختی است. به خصوص زمانی که قرار است به یک بازار اشباع شده ورود پیدا کنید.

از اقدامات حیاتی برای رشد در چنین بازاری، ایجاد یک مزیت رقابتی و همینطور داشتن تبلیغات هدفمند است. بهترین مشاور تبلیغاتی شخصی است که می توانید به کمک او آینده کسب و کار خود را تضمین کنید چون به تمام پیچ و خم های کار تسلط دارد و شما را از کوتاه ترین و پایدارترین مسیر ممکن به هدف اقتصادی شما می رساند. توسط برقراری ارتباطی خاص با مشتریان، قدرت فروش، ارزش برند و وفاداری خریداران را بالا می برید. مهم ترین کاربرد مشاوره در تبلیغات این است که از هدر رفتن بودجه تبلیغات شرکت شما جلوگیری می کند و به شما کمک می کند تا آن بودجه را در مسیری درست خرج نمایید.

مشاوره تبلیغاتی رایگان

برای رزرو مشاوره تبلیغاتی رایگان می توانید با راه های ارتباطی شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس ارتباط برقرار کنید. هیچ شکی نیست که هر مشاور تبلیغاتی باید توانایی برقراری ارتباط به بهترین شیوه را داشته باشد. همینطور باید شنونده خوبی بوده و بیان شیوایی داشته باشد. اگر کارشناس مشاوره تبلیغاتی و برندینگ بتواند با کارفرما ارتباطی دوستانه برقرار کند و در عین حال کار حرفه ای خود را ادامه دهد، نتیجه نهایی کار بسیار درخشان خواهد بود. با این حال یک مشاور عالی بیش از آنکه سخنرانی کند، مهارت خود را در عمل نشان می دهد. در ادامه نیز به سوال مشاور تبلیغاتی کیست به طور مفصل پاسخ می دهیم. پس مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی جزء جدانشدنی دنیای امروز کسب و کارها محسوب می شود.

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام شامل راهنمایی شما به سمت تبلیغات پربازده است. یک قرارداد مشاوره تبلیغاتی و برندینگ باید به طور کاملا شفاف تحریر شود. معمولا مواردی که کارفرما قصد دارد در بیزینس خود بهبود ببخشد را به دست مشاور می سپارد. تمامی خواسته های کارفرما و تعهدات مشاور تبلیغات اینستاگرام باید در قرارداد ذکر شوند. شرکت مشاوره تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ لوتوس با داشتن تیمی مجرب و نمونه کارهای فراوان در حوزه های کاری گوناگون، می تواند پشتیبان خوبی برای ارتقای کسب و کار شما باشد.

زمانی که شما شخصی را مامور ارزیابی و بررسی تیم فروش خود می کنید، باید به نمونه کارهای او و تیمش نگاهی دوباره بیندازید. آیا این پروژه هایی که در دست دارد، هم اکنون جایگاه خوبی در بازار فروش خود دارند.

مشاور تبلیغاتی کیست؟

مشاور تبلیغاتی کیست ؟ این شخص قادر است میزان فروش کسب و کار شما را افزایش دهد و یا برندتان را به مخاطبان بیشتری بشناساند. ممکن است این نقل قول را شنیده باشید که می گوید: «افرادی که نمی توانند عمل کنند، یاد می دهند.» توجه به این نقل قول، رویکرد نامناسبی برای انتخاب مشاور تبلیغات است. اگر بخواهیم این جمله را بازنویسی کنیم، شاید بهتر باشد اینگونه بنویسیم: «کسانی که انجام داده اند، بهتر یاد می دهند.» یک کارشناس مشاوره تبلیغاتی و برندینگ حرفه ای به جای وعده های دور و دراز، مستقیم و سریع ترین راهکارها را مطابق وضعیت کسب و کار شما ارائه می دهد.

امروزه حتی بهره مندی از یک جلسه مشاوره تبلیغاتی و برندینگ رایگان می تواند سهم بزرگی در پیشرفت بیزینس شما داشته باشد.

کاربرد مشاوره در تبلیغات

کاربرد مشاوره در تبلیغات و تاثیرگذاری آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می شود. اگر چه می توانید مباحث تئوری مارکتینگ را در کتاب ها بخوانید ولی بدون شرکت در زمین بازی فروش و بازاریابی نمی توانید به فردی متخصص و حرفه ای تبدیل شوید. ست گادین در این زمینه می گوید: «اگر می خواهید بازاریابی یاد بگیرید، باید وارد بازی مارکتینگ شده و دست به عمل بزنید.» اگر اخیرا از میزان فروش خود رضایت ندارید، یک مشاوره تبلیغات و بازاریابی می تواند جهت حرکت تیم فروش شما را کاملا عوض کند و به سمتی ببرد که فروش بیشتر را به همراه دارد. موارد درخواستی کارفرما در مشاوره تبلیغاتی و برندینگ طبق قراردادی که بین دو طرف منعقد می شود، مشخص می گردد.

شرکت مشاوره تبلیغات

شرکت مشاوره تبلیغات حرفه ای با داشتن تیمی از متخصصان حوزه های گوناگون دیجیتال مارکتینگ، در ارتقای بیزینس شما نقش پررنگی خواهد داشت. همکاری با مشاوران تبلیغات تصمیم شغلی نتیجه بخشی است. بهتر است از ابتدا با هر دو نقش راهنما بودن و انجام خدمات یک مشاور تبلیغات آشنایی داشته باشید. با عقد یک قرارداد مشاوره تبلیغاتی و برندینگ تمامی وظایف و انتظارات کارفرما و مسئول تبلیغ مرکز مشاوره مکتوب شده و دیگر ابهامی باقی نمی ماند.

پیش از بستن قرارداد با شرکت های دیجیتال مارکتینگ معمولا می توانید از یک جلسه مشاوره تبلیغاتی رایگان بهره مند شوید. آنالیز اطلاعات کسب و کار شما به شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش کمک می کند که یک استراتژی فروش جدید را طرح ریزی کنند.

شرکت مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی

شرکت مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی حرفه ای احتمالا شما را به شمت یک تبلیغات مبتنی بر رفتار کاربر سوق می دهد. قبل از اینکه بدانیم کاربر دقیقا چه می خواهد و قبل از خرید یک محصول چه مسیری را طی می کند نمی توانیم تبلیغات چندان هدفمندی را داشته باشیم. یک کاربر برای اینکه تبدیل به خریدار شود سه مرحله را طی می کند. این مدل تبلیغات که از سوی شرکت دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می شود بسیار قدرتمند است. چرا که کاملا با استراتژی مبتنی بر افزایش فروش کسب و کارها هماهنگی دارد.

 • آگاهی از برند
 • علاقمندی به محصولات و خدمات
 • تصمیم به خرید

یک جلسه مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی شاید بتواند به کلی مسیر کسب و کار شما را عوض کند. برای یافتن یک شرکت مشاوره تبلیغات باید به مهارت های نرم افراد توجه داشته باشید ولی فراموش نکنید که سابقه کاری شرکت مشاوره تبلیغاتی و برندینگ را نیز بررسی کنید. برای مثال این مشاور تبلیغات و برندینگ در زمینه فروش و مشاوره مارکتینگ چه میزان تجربه دارد؟ همانطور که می دانید مشاوره تبلیغات در اینستاگرام هم باید تجربه کاری قابل قبول و نمونه کارهای قابل اتکا داشته باشد. این موارد به کارفرما اطمینان خاطر بالایی می بخشد. در پاسخ به سوال مشاور تبلیغاتی کیست می توانیم بگوییم این فرد وظیفه دارد تا بر اساس داده ها و اطلاعات کسب و کار، شما را به بهترین مسیر در تبلیغات مجازی راهنمایی کند.

قرارداد مشاوره تبلیغاتی

عقد قرارداد مشاوره تبلیغاتی و برندینگ برای رفع ابهامات هر دو طرف ضروری به نظر می رسد. شرکت مشاوره تبلیغات خدمات مختلفی به کسب و کارها ارائه می کند. این خدمات با توجه به نیاز شرکت شما انتخاب می شوند. مشاور تبلیغات و برندینگ باید مانند یک مربی عمل کند و همزمان بتواند با کارکنان مجموعه شما ارتباط خوبی برقرار سازد. بنابراین داشتن مهارت های ارتباطی مناسب برای آنها بسیار اهمیت دارد. شرکت تبلیغ مشاوره همینطور باید بتواند برای چالش هایی که شرکت شما به طور خاص با آنها مواجه می شود، راه حل های مناسب پیدا کند.

در بعضی مواقع نیز راه حل را به شما یاد می دهند تا به همراه تیم فروش و مارکتینگ کسب و کار خود از پس آن بر بیایید.

وظایف مشاور تبلیغاتی

درباره وظایف مشاور تبلیغاتی به طور خلاصه باید گفت که وظایف و نقش های مشاور تبلیغاتی در دو جهت است. این افراد هم راهنما هستند و هم باید خدمات گوناگونی ارائه دهند. بنابراین همکاری با کارشناس مشاوره تبلیغاتی و برندینگ باتجربه که هر دوی این مهارت ها را داشته باشد و در عین حال تجربه کافی نیز داشته باشد، امری حیاتی است. مشاوره تبلیغات و بازاریابی مدت زمان رسیدن به نتیجه دلخواه را کاهش می دهد و به عبارتی پیشران کسب و کارتان به حساب می آید.

یک کاربرد مشاوره در تبلیغات در پیدا کردن مخاطبان هدف و آشنا شدن آن ها با برند شماست. بازاریابی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ صنعت منحصر به فردی است. بنابراین عقل اقتصادی و تیزهوشی در این حوزه تنها با تمرین و گذر زمان به دست می آید.

2.6/5 - (8 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.