مشاوره تبلیغاتی و برندینگ

مشاوره تبلیغاتی و برندینگ
راهنمای مطالعه

مشاوره تبلیغاتی گام مهمی برای افزایش کیفیت بازاریابی است. دنیای مارکتینگ حال حاضر مملو شده است از برندها و اسامی که سعی بران دارند تا به مشتریان را به سمت خود جذب کنند. تنها با نگاهی به قسمتی از این بازار، به عنوان مثال کالای ورزشی، متوجه تعدد شرکت‌ها و برندها می‌شویم. با این حال تبلیغات و مشاوره بازاریابی اینستاگرام همواره نقش بسیار مهمی را در ایجاد حس خرید برای مشتریان ایفا می‌کرده است. در گذشته از روش‌های سنتی تبلیغات مانند چاپ در روزنامه یا اعلام در رسانه‎‌های پر مخاطبی مانند تلویزیون و رادیو استفاده می‌شده است، اما دنیای امروزی پدیده‌ای دارد به نام اینترنت.

اینترنت و فضای مجازی بستر بسیار مناسبی را برای انواع بازاریابی به‌وجود آورده‌اند. در واقع به کمک این بستر کاربران می‌توانند از هر جا و مکانی، در کم ترین زمان ممکن، با یکدیگر ارتباط بگیرند حال که چنین بستری فراهم شده است، چرا برای تبلیغات استفاده نشود؟ مشاوره تبلیغاتی و شرکت دیجیتال مارکتینگ به صاحبان کار کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی، حداکثر استفاده را از این محیط مجازی بدست آورند.

یک مشاور تبلیغات و برندینگ به طور کلی مانند یک راهنمای دلسوز است که راهکارهایش بسیار کمک کننده خواهد بود. در جلسات مشاوره تبلیغاتی معمولا مخاطبان هدف، پیامی که برند می خواهد به گوش مخاطبان برساند و استراتژی فروش کارفرما بررسی و آنالیز می شود. شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش این کار را برای این انجام می دهند که بدانند کدام یک از این موارد تاکنون باعث پیشرفت این برند شده و کدام یک از آن ها نیاز به تغییر دارد. همچنین جلسه مشاوره تبلیغات در اینستاگرام به شما آموزش می دهد که چگونه با تبلیغات اندک در این پلتفرم، آمار فروش بر روی سایت را بالا ببرید. بنابراین مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی تنها به حوزه وب سایت محدود نیست.

مشاوره تبلیغاتی چیست؟

دنیای امروزی و مدرن هر شغل و فعالیتی را به سمت تخصصی شدن پیش برده است و افراد را مجاب کرده است تا در حیطه‌ی شغلی خود فعالیت و رشد کنند. تبلیغات نیز از این قاعده استثنا نیست و مشاور تبلیغاتی کسی است که به انواع راه‌های تبلیغ و بازاریابی در نسل نو اشراف دارد. شما به هنگام گرفتن مشاوره‌های تبلیغاتی با انواع پیشنهادات و خدماتی روبه‌رو می‌شوید که به گسترش مرزهای کسب و کار شما کمک می‌کنند. مشاوره تبلیغاتی و مشاوره برندینگ و برندسازی علمی است مبتنی بر ایده‌پردازی، طراحی و برنامه‌ریزی همراه با چاشنی خلاقیت. به همین خاطر است که تبلیغات امروزی بسیار جذاب‌تر از زمانه‌ی پیشین است و طبیعتاً با افزایش مشتریان آن کسب و کار نیز همراه می‌شود.

تمامی این مراحل، هنگامی که به افزایش تعداد مشتریان برسد، باعث افزایش سودآوری خواهد شد. بسیاری از شرکت‌های معتبر یا کارآفرینان خوش ذوق ترجیح می‌دهند که کارهای تبلیغاتی و بازاریابی خود را به آژانس‌های مشاوره‌ی تبلیغاتی با سابقه بسپارند و نگرانی را از خود دور کنند.

"</p

خدمات مشاوره تبلیغاتی

کمک گرفتن از مشاوران تبلیغاتی حرفه‌ای باعث شده است تا صاحبان کار نه تنها به شناخت بهتری از کالا یا خدمت خود دست یابند، بلکه به شناخت و آگاهی مناسبی درباره‌ی بازار و رقبایشان نیز برسند. در ادامه برخی از مهم‌ترین خدمات و مزایای مشاوره تبلیغاتی را مشاهده می‌کنید.

  • تحلیل ایده‌های موجود
  • طراحی خلاقانه ایده
  • تحقیق درباره‌ی بازار و جامعه‌ی هدف
  • انتخاب بهترین مسیر ارتباط با مشتری
  • تحقیق درباره‌ی دیگر رقبا، نقاط قوت و ضعف و نحوه‌ی تبلیغاتشان
  • تدوین، طراحی تقویم تبلیغاتی و اجرای ایده‌های تبلیغاتی
  • نظارت بر چگونگی اثرگذاری تبلیغات در رفتار مشتری
  • پی‌گیری رویدادهای بازار
  • و غیره

تعداد بسیار بالای مزایای مشاوره تبلیغاتی باعث شده است تا هر صاحب کسب و کاری که به موفقیت شغلی خود می‌اندیشد، بدون معطلی، به استفاده از آنان روی بیاورد.

"خدمات

هدف از تبلیغات

تبلیغات تنها یک زرورقی نیست که به دور کالا یا خدمات خود بدوزیم و انتظار داشته باشیم تا متقاضیان به سمت آن هجوم آورند. همان‌طور که گفته شد، در دنیای امروزی تبلیغات و طراحی برند یک علم و عمل تخصصی است. هدف از تبلیغات افزایش دادن آگاهی مخاطبان درباره‌ی محصول یا خدمتی است که قرار است از آن استفاده کنند. در واقع در پشت آن زرورق دوخته شده، لایه‌های زیادی از جنس آگاهی، برندسازی، بازاریابی، تشویق مشتری و در نهایت سود آوری نهفته شده است. مشاوره تبلیغاتی لوتوس واقع در تهران به کسب و کار شما کمک می‌کند تا به تمامی لایه‌های گفته شده رسیدگی شود.

این شرکت با برنامه‌ریزی‌های طولانی مدت و تقویمی ، طراحی خلاقانه‌ترین شیوه‌های تبلیغات و استفاده از تحلیل‌های بازار و مشتریان شما را در جهت تحقق رویای کاریتان یاری می‌دهد.

مشاوره تبلیغات و بازاریابی

مشاوره تبلیغات و بازاریابی تنها به ارائه پیشنهادات محدود نمی شود. امروزه بهره مندی از یک مشاوره تبلیغاتی حرفه ای کار سختی است. مشاوره دادن در این حوزه در واقع به فرآیند ارائه راهنمایی های لازم به کارفرما و در برخی مواقع اجرای آنها اشاره دارد. این راهنمایی ها طبق تجربه کاری مشاور تبلیغات اینستاگرام و فضای دیجیتال کارایی متفاوتی خواهند داشت. وظایف مشاور تبلیغاتی گاهی در حد ارائه پیشنهادات است و گاهی با تنظیم استراتژی و سپردن آن به دست تیم دیجیتال مارکتینگ برای اجرا، گامی بلند در جهت دیده شدن بیزینس مذکور برمی دارد. مهم ترین کاربرد مشاوره در تبلیغات این است که از هدر رفتن بودجه تبلیغات شرکت شما جلوگیری می کند. و به شما کمک می کند تا آن بودجه را در مسیری درست خرج نمایید.

مشاوره تبلیغاتی رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تبلیغاتی رایگان می توانید با راه های ارتباطی شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس ارتباط برقرار کنید. هیچ شکی نیست که هر مشاور تبلیغاتی باید توانایی برقراری ارتباط به بهترین شیوه را داشته باشد. همینطور باید شنونده خوبی بوده و بیان شیوایی داشته باشد. اگر مشاور تبلیغاتی بتواند با کارفرما ارتباطی دوستانه برقرار کند و در عین حال کار حرفه ای خود را ادامه دهد، نتیجه نهایی کار بسیار درخشان خواهد بود. با این حال یک مشاور عالی بیش از آنکه سخنرانی کند، مهارت خود را در عمل نشان می دهد. در ادامه نیز به سوال مشاور تبلیغاتی کیست به طور مفصل پاسخ می دهیم. پس مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی جزء جدانشدنی دنیای امروز کسب و کارها محسوب می شود.

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام شامل راهنمایی شما به سمت تبلیغات پربازده است. یک قرارداد مشاوره تبلیغاتی باید به طور کاملا شفاف تحریر شود. معمولا مواردی که کارفرما قصد دارد در بیزینس خود بهبود ببخشد را به دست مشاور می سپارد. تمامی خواسته های کارفرما و تعهدات مشاور تبلیغات اینستاگرام باید در قرارداد ذکر شوند. شرکت مشاوره تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ لوتوس با داشتن تیمی مجرب و نمونه کارهای فراوان در حوزه های کاری گوناگون، می تواند پشتیبان خوبی برای ارتقای کسب و کار شما باشد. زمانی که شما شخصی را مامور ارزیابی و بررسی تیم فروش خود می کنید، باید به نمونه کارهای او و تیمش نگاهی دوباره بیندازید. آیا این پروژه هایی که در دست دارد، هم اکنون جایگاه خوبی در بازار فروش خود دارند.

مشاور تبلیغاتی کیست؟

مشاور تبلیغاتی کیست ؟ این شخص قادر است میزان فروش کسب و کار شما را افزایش دهد و یا برندتان را به مخاطبان بیشتری بشناساند. ممکن است این نقل قول را شنیده باشید که می گوید: «افرادی که نمی توانند عمل کنند، یاد می دهند.» توجه به این نقل قول، رویکرد نامناسبی برای انتخاب مشاور تبلیغات است. اگر بخواهیم این جمله را بازنویسی کنیم، شاید بهتر باشد اینگونه بنویسیم: «کسانی که انجام داده اند، بهتر یاد می دهند.» یک مشاور تبلیغات و برندینگ حرفه ای به جای وعده های دور و دراز، مستقیم و سریع ترین راهکارها را مطابق وضعیت کسب و کار شما ارائه می دهد. امروزه حتی بهره مندی از یک جلسه مشاوره تبلیغاتی رایگان میتواند سهم بزرگی در پیشرفت بیزینس شما داشته باشد.

کاربرد مشاوره در تبلیغات

کاربرد مشاوره در تبلیغات و تاثیرگذاری آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می شود. اگر چه می توانید مباحث تئوری مارکتینگ را در کتاب ها بخوانید ولی بدون شرکت در زمین بازی فروش و بازاریابی نمی توانید به فردی متخصص و حرفه ای تبدیل شوید. ست گادین در این زمینه می گوید: «اگر می خواهید بازاریابی یاد بگیرید، باید وارد بازی مارکتینگ شده و دست به عمل بزنید.» اگر اخیرا از میزان فروش خود رضایت ندارید، یک مشاوره تبلیغات و بازاریابی می تواند جهت حرکت تیم فروش شما را کاملا عوض کند و به سمتی ببرد که فروش بیشتر را به همراه دارد. موارد درخواستی کارفرما در مشاوره تبلیغاتی طبق قراردادی که بین دو طرف منعقد می شود، مشخص می گردد.

شرکت مشاوره تبلیغات

شرکت مشاوره تبلیغات حرفه ای با داشتن تیمی از متخصصان حوزه های گوناگون دیجیتال مارکتینگ، در ارتقای بیزینس شما نقش پررنگی خواهد داشت. همکاری با مشاوران تبلیغات تصمیم شغلی نتیجه بخشی است. بهتر است از ابتدا با هر دو نقش راهنما بودن و انجام خدمات یک مشاور تبلیغات آشنایی داشته باشید. با عقد یک قرارداد مشاوره تبلیغاتی تمامی وظایف و انتظارات کارفرما و مسئول تبلیغ مرکز مشاوره مکتوب شده و دیگر ابهامی باقی نمی ماند. پیش از بستن قرارداد با شرکت های دیجیتال مارکتینگ معمولا می توانید از یک جلسه مشاوره تبلیغاتی رایگان بهره مند شوید. آنالیز اطلاعات کسب و کار شما به شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش کمک می کند که یک استراتژی فروش جدید را طرح ریزی کنند.

مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی

یک جلسه مشاوره تبلیغات مجازی و اینترنتی شاید بتواند به کلی مسیر کسب و کار شما را عوض کند. برای یافتن یک مشاور تبلیغاتی خوب باید به مهارت های نرم افراد توجه داشته باشید ولی فراموش نکنید که سابقه کاری شرکت مشاوره تبلیغاتی را نیز بررسی کنید. برای مثال این شخص در زمینه فروش و مشاوره مارکتینگ چه میزان تجربه دارد؟ همانطور که می دانید مشاوره تبلیغات در اینستاگرام هم باید تجربه کاری قابل قبول و نمونه کارهای قابل اتکا داشته باشد. این موارد به کارفرما اطمینان خاطر بالایی می بخشد. در پاسخ به سوال مشاور تبلیغاتی کیست می توانیم بگوییم این فرد وظیفه دارد تا بر اساس داده ها و اطلاعات کسب و کار، شما را به بهترین مسیر در تبلیغات مجازی راهنمایی کند.

قرارداد مشاوره تبلیغاتی

عقد قرارداد مشاوره تبلیغاتی برای رفع ابهامات هر دو طرف ضروری به نظر می رسد. شرکت مشاوره تبلیغات خدمات مختلفی به کسب و کارها ارائه می کند. این خدمات با توجه به نیاز شرکت شما انتخاب می شوند. مشاور تبلیغات و برندینگ باید مانند یک مربی عمل کند و همزمان بتواند با کارکنان مجموعه شما ارتباط خوبی برقرار سازد. بنابراین داشتن مهارت های ارتباطی مناسب برای آنها بسیار اهمیت دارد. شرکت تبلیغ مشاوره همینطور باید بتواند برای چالش هایی که شرکت شما به طور خاص با آنها مواجه می شود، راه حل های مناسب پیدا کند. در بعضی مواقع نیز راه حل را به شما یاد می دهند تا به همراه تیم فروش و مارکتینگ کسب و کار خود از پس آن بر بیایید.

وظایف مشاور تبلیغاتی

در مورد وظایف مشاور تبلیغاتی به طور خلاصه باید گفت که وظایف و نقش های مشاور تبلیغاتی در دو جهت است. آن ها هم راهنما هستند و هم باید خدمات گوناگونی ارائه دهند. بنابراین همکاری با فردی که هر دوی این مهارت ها را دارا باشد و در عین حال تجربه کافی نیز داشته باشد، امری حیاتی است. مشاوره تبلیغات و بازاریابی مدت زمان رسیدن به نتیجه دلخواه را کاهش می دهد و به عبارتی پیشران کسب و کارتان به حساب می آید. یک کاربرد مشاوره در تبلیغات در پیدا کردن مخاطبان هدف و آشنا شدن آن ها با برند شماست. بازاریابی و مشاوره تبليغاتی صنعت منحصر به فردی است. بنابراین عقل اقتصادی و تیزهوشی در این حوزه تنها با تمرین و گذر زمان به دست می آید.

5/5 - (1 امتیاز)
شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.

تماس با کارشناسان لوتوس: 09122789023