Search
Close this search box.
مشاوره بازاریابی اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

در جلسات مشاوره بازاریابی اینستاگرام از دانش گسترده کارشناس این حوزه درباره الگوریتم های جدید پلتفرم اینستاگرام بهره مند می شوید. این شخص کمک می کند تا بهینه ترین کمپین های تبلیغاتی را با بیشترین میزان بازدهی برای کسب و کار خود اجرا کنید.
فهرست مطالب

مشاوره بازاریابی اینستاگرام از جمله مهمترین اقداماتی است که صاحبان کسب و کار باید به دنبال آن باشند. دنیای مارکتینگ امروزی مملو است از شرکت ها و برندهای متفاوت اما بسیاری از این برندها متمایز از سایر رقبایشان هستند. دلیل این اتفاق جدا از کیفیت محصول و خدمات آن ها، رعایت اصول بازاریابی و تبلیغات توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی و تبلیغات باعث می شوند تا نام کسب و کارها بیش از پیش بر سر زبان باشد و این یعنی آشنایی مخاطبان با شما. مشاوره بازاریابی باعث می شود تا مخاطبان با نام و برند شما احساس آشنایی و اعتماد پیدا کنند که در نهایت بر معتبر شدن کسب و کار شما تاثیر می گذارد.

مشاوره بازاریابی و فروش یک لغت جامع برای طیف گسترده ای از روش ها و استراتژی هایی است که برای پیشرفت بیزینس شما سودمند هستند. شرکت یا کمپانی شما احتیاجات گوناگونی دارد که طبق هر کدام از آن ها باید از نوع خاصی بازاریابی استفاده نمود. برای مثال افزایش فروش با جذب کردن مخاطبان ارتباط دارد اما هر کدام هدفی جداگانه دارند. بنابراین شما نمی توانید دقیقا یک استراتژی بازاریابی را برای هر دو این چالش ها به کار ببرید. در جلسه مشاوره تبلیغات و بازاریابی ابتدا مشکلات کنونی کسب و کار شما شناسایی شده و سپس برای هر کدام راه حلی خاص ارائه می شود. مشاور بازاریابی اینستاگرام کوتاه ترین مسیر را به شما نشان خواهد داد.

تعرفه مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

تعرفه مشاوره اینستاگرام مارکتینگ را باید به صورت تلفنی از کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس سوال کنید. این بستر مجازی بهترین فرصت برای صاحبان کسب و کاری است که به توسعه برندینگ خود می اندیشند. مشاوره بازاریابی این فرصت را برای شما مهیا می ‎کند. بازاریابی امروزی دیگر مانند گذشته نیست که تنها از طریق چاپ در روزنامه یا اعلام نام محصول در رادیو و تلویزیون ممکن گردد. وقتی برای بازاریابی اینستاگرام خود هدفی مشخص تعیین می کنید یعنی بودجه تبلیغاتی خود را در مسیر درست خرج کرده و با این کار قدم های بعدی را با اطمینان خاطر بیشتری بر می دارید. به استراتژی اینستاگرام مارکتینگ خود مانند یک سفر نگاه کنید. در بازاریابی شبکه های اجتماعی ابتدا مخاطبان را با برند خود آشنا می کنید و سپس محصولاتی که برایتان اهمیت بیشتری دارند را در معرض دید آن ها قرار می دهید.

در این مسیر حتما به صفحه های با اعتبار بالا که تبلیغات شما را پذیرا هستند، نیاز دارید. با پرداخت هزینه به این افراد می توانید برند خود را به تعداد بیشتری از افراد نشان دهید. فرایند انتخاب اینفلوئنسر مناسب نیازمند بررسی و تحقیق است. در جلسه مشاوره اینستاگرام مارکتینگ که در شرکت مشاوره بازاریابی برگزار می شود، تکنیک های مربوط به کمپین های تبلیغاتی و راهنمایی های لازم به شما ارائه می گردد. بازاریابی امروزی که در فضای مجازی و اینترنت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ اجرا می شود، امکان برقراری ارتباط هرچه بیشتر میان مخاطب و صاحب کسب و کار را برقرار می کند. از طرفی دیگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با انواع روش های خلاقانه روبرو هستیم که باعث جلب اعتماد مشتریان می شود. هزینه مشاوره بازاریابی اینستاگرام و تبلیغات اینترنتی بستگی به پروژه شما و مواردی دارد که درباره آن ها نیاز به راهنمایی دارید.

مشاوره بازاریابی چیست؟

مشاوره بازاریابی چیست؟ همان طور که گفته شد مارکتینگ امروزی، به لطف اینترنت، با سرعت زیادی در حال گسترش است. امروزه تمامی شرکت ها و کارآفرینان به استفاده از فضای اینترنتی برای تبلیغات و بازاریابی کالا یا خدمات خود روی آورده اند. مشاوره بازاریابی به شما کمک می کند تا به صورت اصولی و مطمئن گام بردارید و کسب و کارتان را توسعه دهید. شما در شرکت مشاوره بازاریابی اینستاگرام و کسب و کار لوتوس به کمک دیجیتال مارکتر با انواع روش ها برای گسترش مرزهای کاری خود روبرو می شوید.

استفاده از ابزار دیجیتال و داشتن دانش تخصصی و کافی باعث شده است تا شاهد گونه های خلاقانه متفاوتی در عرصه تبلیغات و بازاریابی باشیم. عواملی مانند بهینه سازی موتورهای جست و جوگر، ساخت وب سایت ها و طراحی متفاوت و کارآمدی آن نسبت به سایر رقبا، بازاریابی در شبکه های اجتماعی پرطرفدار مانند تلگرام و اینستاگرام، بازاریابی ویدیویی، انواع رپورتاژ و غیره تنها بخش کوچکی از این بازاریابی اینترنتی محسوب می شوند.

خدمات مشاوره بازاریابی

خدمات مشاوره بازاریابی در آنالیز پارامترهای بازاریابی آنلاین، بررسی و تجزیه تحلیل رفتار مخاطبان و کانال های بازاریابی به شما کمک می کند. مشاوره بازاریابی اینستاگرام باعث می شود تا با حرکت بازدیدکنندگان و مخاطبانتان آشنا شوید. از این طریق متوجه می شوید که کدام کانال ها باعث افزایش بازدهی و رونق کسب و کار شما می شوند. در ادامه با بعضی از مهم ترین خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ راه اندازی و توسعه کسب و کار آشنا می شویم:

  1. همیشه در دسترس بودن: بازاریابی اینترنتی باعث می شود تا مخاطبان شما نیازی به حضور فیزیکی نداشته باشند. آن ها در هرجایی می توانند تنها با چند کلیک به شما وصل شوند و به تهیه محصول یا خدمات مورد نیاز آن ها بپردازند.
  2. صرفه جویی در زمان: از مهم ترین مزایای بازاریابی اینترنتی زمان آن است. بستر مجازی و اینترنتی باعث می شود تا در کمترین زمان ممکن، چند ثانیه، به اشتراک گذاری پیام خود بپردازید. انتشار کلیپ و ارسال ایمیل از روش های متداول این نوع کسب و کار هستند.
  3. بررسی و تحلیل رفتار مشتریان: مشاوره بازاریابی اینستاگرام به شما کمک می کند تا رفتار مخاطبان خود را مورد بررسی قرار دهید. این تحلیل باعث می شود تا با انتخاب راه های مناسب تر به مخاطبان و سلیقه آنها نزدیک شوید و با ارائه پیشنهادات جذاب اعتماد آنان را جلب کنید.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام

مشاوره بازاریابی اینستاگرام از جدیدترین روش ها برای توسعه مرزهای کسب و کار به شمار می رود. همانطور که میدانید ظهور اینترنت تمامی ابعاد زندگی را دستخوش تغییر قرار داد. شرکت دیجیتال مارکتینگ با استفاده از اینترنت باعث شد که افراد از روش های سنتی و قدیمی بازاریابی، روش هایی نظیر مجلات و روزنامه، اعلان های شهری، رادیو و حتی تلویزیون، فاصله بگیرند و به دنیای اینترنتی وارد شوند. اینترنت با مزایای زیادی که همراه خودش داشت به سرعت پیشرفت کرد و افرادی را که رویش سرمایه گذاری کرده بودند را نیز با خود بالا کشید.

حال با نرم افزاری به نام اینستاگرام سروکار داریم که در بستر مجازی شکل گرفته است. اینستاگرام از معدود نرم افزارهایی محسوب می شود که دارای شهرت جهانی می باشد. امروزه کمتر آدمی را می بینیم که صفحه ای در این برنامه نداشته باشد. این طرفداری و پر مخاطب بودن باعث شده است که شرکت ها و بسیاری از کارآفرینان در کنار داشتن وب سایت های کاری به فعالیت و بازاریابی در این شبکه نیز بپردازند. مشاوره بازاریابی اینستاگرام و مشاور برندینگ و برندسازی به شما کمک می کند تا از این فضای مجازی بیشترین منفعت را کسب کنید و به افزایش مرزهای کاری خود فکر کنید. بله گسترش مرزهای کاری دیگر رویایی نیست که تنها در اختیار ابرقدرتان باشد، فضای مجازی، اینستاگرام و اینترنت به شما کمک می کند تا رویایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام به عنوان یکی از پربازده ترین انواع بازاریابی شناخته می شود. این شبکه مجازی دارای بیش از 25 میلیون برند و کسب و کار در سراسر دنیا می باشد. بازدیدهای روزانه در این شبکه بالای 200 میلیون کاربر در روز است. اگر نگاهی به محیط اینستاگرام انداخته باشید متوجه می شوید که به تازگی بالای 70 درصد از محتواهایی که روزانه توسط دیجیتال مارکتر بارگذاری می شوند به تبلیغات و برندینگ مربوط می شوند. محیط اینستاگرام به کاربرانش این امتیاز را می ‎دهد تا برند و نشانی را که دوست دارند دنبال کنند.

مشاوره بازاریابی اینستاگرام به شما اجازه استفاده از امکانات، قابلیت ها و برنامه ریزی هایی را می دهد که همواره در صفحات مخاطبان و جامعه هدف قرار داشته باشید و به نام آشنایی برای آنان تبدیل شوید. به یاد داشته باشید که مردم همواره از برندهایی استفاده می کنند که آن ها را بشناسند و احساس خوبی به آنان بدهند. برای تبدیل شدن به همچین برند محبوب و معتبری به استراتژی و برنامه ریزی های دقیق و اصولی نیاز خواهید داشت.

بازاریابی اینستاگرام

استراتژی و آینده نگری در مشاوره بازاریابی اینستاگرام

استراتژی و آینده نگری در مشاوره بازاریابی اینستاگرام از مواردی هستند که حتما درباره آن ها صحبت می شود و مشاور حتما شما را به سمت در نظر گرفتن آن ها سوق می دهد. دومین اقدامی که مشاوره بازاریابی اینستاگرام و طراحی برند شما را در آن یاری می دهد، پایداری و پوشش همه جانبه از برنامه ریزی ها و جایگزین کردن استراتژی های مناسب تر است. در این برنامه ریزی بسیار مهم است که مخاطبان هدف خود را تعیین کنید. لازم است که شما به شناختی از افرادی که محتوایتان را نگاه می کنند بدست آورید تا تصمیمات مناسب تری بگیرید. تحلیل مخاطبان به شما این امتیاز را می دهد که با خریداران کنونی آشنا شوید و بدانید که آن ها به دنبال چه محصولاتی هستند.

با استفاده از تحلیل داده ها در مشاوره برندینگ می شود به میزان بازدید و شناخت مخاطبانتان دست پیدا کرد. هم چنین با شناختی که از سایر رقبا بدست می آورید می توانید بر نقاط تمایزتان سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید تا مخاطبان به سوی برند شما جذب شوند. قدم مهم دیگری که مشاوره بازاریابی اینستاگرام به شما نشان می دهد، هدف گذاری در بازاریابی مجازی است. بدین طریق اهدافی که در برنامه کسب و کار است را به خوبی درک خواهیم کرد و با برنامه ریزی و انتخاب استراتژی های مناسب از دور شدن و به بیراهه رفتن آن ها جلوگیری می کنیم. هدف گذاری در اینستاگرام باید بسیار هوشمندانه باشد. به خاطر همین آن را با پنج مولفه مهم زیر نشان می دهند:

  • دقیق باشد.
  • قابل سنجش و اندازه گیری باشد.
  • از واقعیت دور نباشد.
  • قابل دستیابی و مرتبط باشد.
  • دارای زمان بندی مشخص باشد.

شک نکنید که با برنامه‌ریزی و پوشش همه‎‌جانبه‌ی مشاوره بازاریابی اینستاگرام، می‌توانید به نام و نشانی آشنا و محبوب برای مخاطبان و مردم تبدیل شوید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ برای داشتن روندی صعودی و هوشمندانه در فضای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی ضروری است. شما برای آنکه بتوانید کسب و کار خود را در دیدرس مشتریان قرار دهید و اعتمادشان را جلب کنید، به یک جلسه مشاوره بازاریابی اینستاگرام نیاز دارید. اما بدون یک استراتژی بازاریابی شفاف اینستاگرامی، به طور بیهوده با موضوعاتی همچون افزایش فالوور، پست گذاری منظم و ایجاد تعامل درگیر خواهید شد. اگر این موضوع برای شما هم آشنا به نظر می رسد، بدانید که تنها نیستید و همواره می توانید از مشاوره بازاریابی اینستاگرام بهره بگیرید. حتی اگر بودجه کمی برای تبلیغات دارید یا از یک تیم بزرگ مارکتینگ برخوردار نیستید، همچنان استراتژی های اینستاگرامی گوناگونی برای شما وجود دارند.

مشاوره بازاریابی دیجیتال

مشاوره بازاریابی دیجیتال رشد و گسترش کسب و کار شما را به کمک یک برنامه بازاریابی قوی تضمین می کند. مجموعه مهارت هایی که برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز است، با مهارت های مورد نیاز برای بازاریابی آن کاملا متفاوت هستند. بسیاری از بازاریابان حرفه ای تمرکز خود را بر روی یک بخش خاص قرار می دهند. مشاور بازاریابی کسب و کار از تخصص خود برای رشد بیزینس و به روز کردن شیوه بازاریابی آنها استفاده می کند. در این بین شرکت های مشاوره فروش و بازاریابی هر دو کار راهنمایی و اجرای استراتژی ها را بر عهده دارند. شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ لوتوس با بهره مندی از دانش تخصصی و تیمی حرفه ای، بهترین انتخاب برای پیشرفت مجموعه شماست.

هزینه مشاوره بازاریابی اینستاگرام

هزینه مشاوره بازاریابی اینستاگرام در هر شرکت متفاوت بوده و طبق عوامل مشخصی تعیین می شود. تبلیغات در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام یکی از ارزان ترین روش های بازاریابی در بازار سنتی و دیجیتال حال حاضر دنیاست. در مشاوره اینستاگرام کارشناس مربوطه سعی میکند راه هایی را پیش رویتان بگذارد که توسط آن بیشترین تعامل را با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود داشته باشد. نقش تبلیغات فضای مجازی در افزایش فروش و افزایش درآمد شما بسیار مهم است ولی حضور در این عرصه چندان هم آسان نیست. و نیاز به مشورت با یک متخصص دارد.

مشاوره بازاریابی و تبلیغات در تمامی شاخه های مربوط به این حوزه تخصص کامل دارد. اینکه خودتان دست به کار شوید و بخش بازاریابی شرکت خود را بر عهده بگیرید، به زمان زیادی نیاز دارد. به علاوه باید دانش خود را در حوزه مارکتینگ گسترش دهید. تمرکز بر روی یک تخصص سودمندی های بسیاری در مقایسه با برخورداری از دانش سطحی در مورد موضوعات گوناگون دارد. بنابراین همکاری با یک شرکت ارائه کننده خدمات مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به شما این امکان را می دهد که برای کسب و کار خود وقت بیشتری داشته باشید. و در همین مدت زمان مشاور بازاریابی یک استراتژی اثربخش برای بیزنس شما می سازد. از هر منظری به مشاوره بازاریابی و فروش نگاه کنید، برای شرکت شما سودآوری خواهد داشت.

مشاور بازاریابی کسب و کار

مشاور بازاریابی کسب و کار در ابتدا در مورد خواسته ها و اهداف شرکت شما سوال می کند. قبل از همکاری با شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ باید یک هدف شفاف برای حوزه کاری خود مشخص کنید که بتوانید به کمک شخص مشاور تبلیغ مرکز مشاوره به آن دست پیدا کنید. بعد از اینکه استراتژی را اجرا کردید، همچنان با کمک مشاور به سمت نتایج دلخواه خود حرکت کنید. این به شما کمک می کند تا متوجه اثر ویژه و ارزشمند مشاوره بازاریابی دیجیتال برای پیشرفت کسب و کارتان شوید. اگر استراتژی اجرا شده در طولانی مدت، به اندازه کافی مفید بود، مشاوره بازاریابی اینستاگرام را ادامه دهید. اگر قصد داشته باشید توسط شبکه های مجازی سبب افزایش مخاطبان خود شوید، راهنمایی گرفتن از مشاور تبلیغات اینستاگرام برایتان سودمند خواهد بود.

شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ

شرکت مشاوره بازاریابی و برندینگ لوتوس در تمامی مراحل در کنار کسب و کار شما خواهد بود. شما می توانید از مشاوره تبلیغات دیجیتال در آژانس های معتبر و یا نزد اشخاص متخصص بهره مند شوید. مشاوران ممکن است فقط استراتژی، برنامه ریزی و یا اجرای آن را به عهده داشته باشند در حالی که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ قادر است هر سه این موارد را به انجام برساند. همکاری با آژانس تبلیغاتی به خصوص برای شرکت هایی که بخش بازاریابی داخلی ندارند ضروری است. به کمک برون سپاری بخشی از مسئولیت ها، بهره وری کارمندانتان بالاتر خواهد رفت. در یک جلسه مشاوره بازاریابی اینستاگرام و فروش این موضوعات برایتان به طور کامل شرح داده می شوند تا با آگاهی بیشتری نسبت به افزایش فروش تولیدات خود اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.