دیجیتال مارکتر

دیجیتال مارکتر

فهرست مطالب

منظور از دیجیتال مارکتر چیست؟ دیجیتال مارکتر یا همان مشاور بازاریابی را عضو کلیدی برای هر شرکت، کارآفرینی و کسب و کار می‌شناسند. عامل موفقیت در مارکتینگ امروزی، بازاریابی اصولی و درست توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی و تبلیغات خلاقانه و نوین باعث می‌شود نام برند شما سر زبان‌ها باشد و سهم قابل توجه‌ای از بازار به انحصار شما در بیاید. همان‌طور که می‌دانید مارکتینگ امروزی نسبت به گذشته بسیار متفاوت اجرا می‌شود و نتیجه‌ی متفاوتی نیز به همراه دارد.

اگر در گذشته از روزنامه برای بازاریابی استفاده می‌شده صاحبان کسب و کار نیز به انتظار طولانی برای رسیدن به نتیجه‌ عادت کرده بودند. اما در دنیای مدرن نو این اتفاق رخ نمی‌دهد. مارکتیگ امروزی بسیار شلوغ‌تر از آن است که به شما خیال انتظارهای طولانی مدت بدهد. در این بازار باید همواره آنلاین بود و فعالیت کرد تا به جایگاه تثبیت شده‌ای دست پیدا کرد. دیجیتال مارکتر شخصی است که به شما کمک می‌کند تا همراه با بازار قدم بردارید و از آن عقب نمانید.

به همین خاطر است که مشاور بازاریابی و طراحی برند به عنوان عضو کلیدی هر مجموعه‌ی کسب و کاری به شمار می‌رود. این افراد با استفاده از روش‌های کارآمد و نوین باعث پر رنگ شدن نام برند شما در بازار می‌شوند.

دیجیتال مارکتر کیست؟ و چه تاثیری بر افزایش درآمد شما دارد؟

دیجیتال مارکتر کیست؟ تاثیر مهارت های یک دیجیتال مارکتر بر افزایش درآمد کسب و کار شما بسیار قابل توجه است. یک دیجیتال مارکتر مسئول استفاده از انواع پلتفرم های دیجیتال برای تولید محتوا، ایجاد آگاهی از برند و جذب مخاطبین است. یک تیم دیجیتال مارکتینگ موفق از استخدام دیجیتال مارکترهای متخصص در زمینه های مختلف شکل گرفته است. مهارت های یک تیم دیجیتال مارکتینگ از تجمیع مهارت های دیجیتال مارکترها ایجاد شده و به شما کمک می کند تا در بازی رقابت با رقبای آنلاین مطرح خود، حرفی برای گفتن داشته باشید. هر چه این مهارت ها بیشتر باشند، جایگاه شما در میان رقبایتان بالاتر رفته و به عنوان مثال با بهبود سئو سایت، شانس بیشتری برای بالا آمدن در صفحه اول سرچ گوگل خواهید داشت. این مهارت ها شامل مهارت های فنی تخصصی، تفکر تحلیلی، فنون بازاریابی دیجیتال و غیره است.

تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ لوتوس نیز، با بیش از 15 سال سابقه و تکیه بر تجربه و دانش تخصصی خود، همواره به آموزش و بروز نگه داشتن تیم دیجیتال مارکترهای متخصص لوتوس پرداخته و باعث شکل گیری تیمی قدرتمند و نتیجه محور شده است. حالا بیایید در قسمت بعد بررسی کنیم که وظایف دیجیتال مارکتر چیست.

دیجیتال مارکتر کیست؟

بهترین دیجیتال مارکتر در تهران چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین دیجیتال مارکتر در تهران شخصی است که بتواند از پس تحلیل بازار، مشتریان و رقبا بر بیاید و با اضافه کردن خلاقیت و ایده‌های نو باعث آگاهی سازی بیشتر برند شما در بازار آنلاین تهران و ایران شود. در بالا گفتیم که چگونه دیجیتال مارکتر شویم و وظایف این شغل چیست. با این حال، همانطور که پیشتر صحبت شد، یک دیجیتال مارکتر به تنهایی نمی تواند بر تمامی تخصص ها مسلط شود. در نتیجه، برای کسب نتیجه رضایت بخش، تیمی متشکل از بازاریابان آنلاین متخصص نیاز است تا با همفکری یکدیگر اهداف سازمان را به واقعیت تبدیل کنند. شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس با داشتن سابقه‌ای درخشان از مهم‌ترین آژانس‌های بازاریابی آنلاین تهران و ایران به ‌شمار می‌رود.

این تیم از بهترین دیجیتال مارکترهای تهران و سراسر کشور تشکیل شده که همواره سعی دارند با استفاده از به ‌روزترین ابزار های دیجیتال، مانند سئو، ویدیو مارکتینگ، بازاریابی محتوا، طراحی سایت‌، تبلیغات در گوگل و غیره به گسترش مرزهای کسب و کاری شما بپردازند. دانش و مهارت دیجیتال مارکترهای ما در لوتوس همواره تحت آموزش های تخصصی سازمان به روز شده تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل رفع نمایند.

وظایف دیجیتال مارکتر چیست؟

وظایف دیجیتال مارکتر ها شامل تولید محتوای سئویی مناسب، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ، ارائه گزارش دقیق درباره نرخ بازگشت سرمایه به مشتریان، بررسی دقیق ترندها در رسانه های جمعی، طراحی وب سایت و لوگو و بسیاری موارد دیگر است. درامد دیجیتال مارکتر ها نیز بر اساس کیفیت انجام این وظایف متفاوت است. اما باید در نظر داشت که مهارت های یک دیجیتال مارکتر بسیار محدود است. در عوض، یک تیم تخصصی متشکل از دیجیتال مارکتر ها به شما کمک خواهند کرد. این تیم در کنار هم استراتژی های بازاریابی جامعی را طراحی و اجرا کنند که با اهداف کلی یک کسب و کار همسو بوده و باعث درآمدزایی و جذب مشتریان بیشتر شود.

تیم های مشاور برندینگ و برندسازی با نوشتن پست های وبلاگ، ایجاد ویدئوهای مناسب، طراحی گرافیکی و مدیریت محتوای رسانه های اجتماعی باعث بهتر دیده شدن برند شما در میان رقبایتان و تعامل بیشتر با مخاطبین هدف در فضای آنلاین می شوند. هرچه بهتر بتوانید با مخاطبین خود در فضای آنلاین تعامل کنید، شناخت بیشتری نسبت به خواسته های آنها پیدا خواهید کرد. این شناخت باعث رضایت بیشتر مشتری و درآمد بالاتر خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط
اشتراک‌گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحلیل رایگان وب‌سایت شما

کارشناسان لوتوس، وب‌سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را در جلسه مشاوره رایگان (به ارزش 9 میلیون تومان) خدمت‌تان ارائه می‌کنند.